Nowy God of War zostanie zaprezentowany na jutrzejszym pokazie Sony?

Postać z gry God of War

Macie ochotę na nową grę z cyklu God of War?

 

Już jutro, 16 września, o godzinie 22:00 odbędzie się tak długo wyczekiwana konferencja PlayStation 5. Osią czterdziestominutowego pokazu mają być najświeższe tytuły, które zostaną wydane w wersji na konsolę nowej generacji. Pewniakami wydarzenia są Godfall oraz Ratchet & Clank: Rift Apart. Można jednak z dużą pewnością przypuszczać, że to nie jedyne produkcje, które przyjdzie nam podziwiać.

Ogromne poruszenie wśród graczy wywołał sam dyrektor God of War, Cory Barlog. Znany ze specyficznego poczucia humoru oraz dużej aktywności w mediach społecznościowych, nie raz już zaskakiwał fanów swoimi postami. Tym razem fani Kratosa upatrują zapowiedzi najnowszej odsłony gry w tym, że Cory zmienił awatar oraz zdjęcie w tle na swoim Twitterze. Dla niektórych lodowa kraina oraz łacińskie napisy są dowodem na to, że właśnie jutro dane nam będzie oglądać Boga Wojny w akcji.

Nowy God of War na pewno powstaje jako część trylogii zapowiedzianej jeszcze przed premierą wersji na PS4. I jest to jak na razie jedyna potwierdzona informacja. Na więcej musimy czekać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top