Nowy teaser The Elder Scrolls VI

teaser-the-elder-scrolls

Najnowszy teaser The Elder Scrolls VI spowodował, że na nowo rozgorzały spekulacje wśród fanów serii.

Chociaż na premierę najnowszej odsłony tej serii Bethesdy niewątpliwie poczekamy jeszcze kilka lat, to nie zraża to fanów, którzy dogłębnie analizują wszelkie informacje od producenta i doszukują się wskazówek. Kolejną porcję spekulacji wywołał nowo opublikowany teaser The Elder Scrolls VI.

Całe zamieszanie przez tweet z 31 stycznia 2020 roku na oficjanym kanale The Elder Scrolls, który możecie zobaczyć poniżej:

Wraz z noworocznymi życzeniami brzmiącymi “Przepisz przeszłość i stwórz mapę przyszłości” Bethesda zamieściła zdjęcie. Jak widać powyżej, w trzech miejscach na mapie zamieszczone są świece. Według sympatyków uniwersum nie umieszczono ich przypadkowo. Mają one wskazywać, że akcja kolejnej gry w świecie Tamriel będzie działa się w Hammerfell. 

Według innych teorii ta specyficzna wiadomość podana jako może oznaczać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość marki. Jednego za to możemy być pewni: Bethesda może co najwyżej opublikować kolejny teaser The Elder Scrolls, a nie konkretne informacje. Studio jest obecnie zajęte przede wszystkim pracą nad zapowiedzianym w 2018 roku kosmicznym RPG o tytule Starfield

Tymczasem, aby umilić czas oczekiwania na nowe przygody w Tamriel, możemy odpalić chociażby Morrowind Remastered. Ten projekt, który obejmuje ponad 300 modów, pokazuje trzecią odsłonę The Elder Scrolls w obecnych standardach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top