Nowy zwiastun Monster Hunter Rise Sunbreak zapozna nas z bestiami

Kadr z gry Monster Hunter Rise Sunbreak

Pojawił się nowy zwiastun dodatku Monster Hunter Rise Sunbreak. Capcom zachęca również do zagrania w wersję demo.

Pierwsze wzmianki na temat tego obszernego rozszerzenia pojawiły się już w tamtym roku na The Game Awards. Ostatnio doczekałyśmy się kolejnych materiałów video z dodatku Monster Hunter Rise Sunbreak – najnowszy zwiastun przybliży nam też gameplay.

Mianowicie na filmikach możemy zobaczyć starcia z różnymi bestiami. Wygląda na to, że czeka na nas wiele spektakularnych i wymagających pojedynków. Ponadto Capcom poinformował, że chętni będą w stanie zagrać w wersję demonstracyjną dodatku. Z demo możemy już się zapoznać, a pliki zostały udostępnione zarówno na Switchu, jak i na komputerach osobistych. Podobnie jak w przypadku podstawowej wersji gry, chętni gracze ruszą na kilka misji.

Z kolei oficjalna premiera dodatku zbliża się wielkimi krokami. Monster Hunter Rise Sunbreak  pojawi się na rynku już 30 czerwca 2022 roku. Deweloperzy potwierdzili, że czeka nas przygoda w zupełnie nowym rejonie. Tam poznamy kolejną opowieść związaną z nieznanymi bestiami. Ponadto twórcy zaoferują kilka ubarwiających rozgrywkę mechanik. Rozszerzenie będzie mogło pochwalić się obszerną zawartością, a Capcom już potwierdził darmowe aktualizacje po premierze.

Wspomniane materiały video obejrzycie poniżej.

Na koniec przypomnę jeszcze, że Monster Hunter Rise to bestsellerowa produkcja japońskiego producenta Capcom. Aktualnie w ten tytuł możemy zagrać na konsoli Nintendo Switch oraz na pecetach. Gra na obu platformach zaskarbiła sobie sympatię graczy. To trzecioosobowa produkcja akcji z elementami RPG, w której zajmujemy się polowaniem na wielkie bestie. Przemierzamy rozległy, otwarty świat w poszukiwaniu nowej broni czy ekwipunku. Zagracie zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi. Monster Hunter Rise oferuje kampanię fabularną oraz tryb kooperacji dla czterech osób

 

Scroll to Top