Pająki #10 – Chronos: Before the Ashes, Frostpunk, Medieval Dynasty i wiele innych

Aktualne promocje z różnych platform

Nawet po czarnym piątku nie ma co chować sieci. Przygotowałam dla Was wyjątkowe promocje z różnych platform.

 

Epic Games Store:

Cave Story + za darmo

Tegoroczna urocza gierka nawiązująca do starszych pikselowych produkcji.

Oferta ważna do 10 grudnia 2020 roku.

Chronos: Before the Ashes – 112,49 zł z 124,99 zł. 10% zniżki.

Świeżutki RPG od studia GunFire Games. Ocal swą ojczyznę przed wielkim złem i zbadaj równie wielki labirynt. Uważaj na siebie, gdyż z każdą śmiercią robisz się coraz starszy, ale i mądrzejszy. Choć ma to też swoje minusy w formie słabszej kondycji oraz mniejszej wytrzymałości.

Oferta ważna do 8 grudnia 2020 roku.

Red Dead Online 22,25 zł z 89,00 zł. 75% zniżki.

Wykreuj siebie i swoje życie na dzikim zachodzie. Graj z innymi kowbojami oraz podążaj wybraną ścieżką na wiernym rumaku.

Oferta ważna do 15 grudnia 2020 roku.

GOG:

Phoenix Point: Year One Edition 107,49 zł z 214,99 zł. 50% zniżki. 

Na ziemi zostaje odkryty zamrożony wiele wieków temu obcy wirus, który dziesiątkuje oraz mutuje żywe organizmy. Akcja rozgrywa się w 2046 roku, a Twoim zadaniem jest stanąć na czele potężnej organizacji. Walcz z mutantami, poznawaj nowe frakcje i decyduj, jakie będziesz mieć z nimi stosunki. Gra ma wiele zakończeń zależnych od naszych działań.

Medieval Dynasty 71,19 zł z 89,00 zł. 20% zniżki.

Wciel się w młodego mężczyznę, który ledwo uciekł przed okrucieństwem wojny i próbuje wieść w końcu spokojne życie. Poluj, zbieraj, buduj i zdobywaj reputację, aby zyskać zaufanie potrzebne do założenia własnej wioski oraz rodu.

Aven Colony 29,79 zł z 118,99 zł. 75% zniżki. 

Naszym zadaniem jest zasiedlić obcą planetę Aven Prime. Musimy zbudować infrastrukturę, zapewniać zasoby potrzebne naszym kolonistom oraz bronić ich przed niebezpieczeństwami na zróżnicowanej, egzotycznej planecie.

Ubisoft Connect

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 31,96 zł z 79,90 zł. 60% zniżki.

Rainbow Six Siege to wieloosobowa gra akcji, w której walczysz z terrorystami lub sam się w nich wcielasz. Broń fortyfikacji, ocal zakładników, zdobądź kolejne lokacje, a przede wszystkim – współpracuj ze swoim zespołem.

Steam:

GreedFall 79,99 zł z 199,99 zł. 60% zniżki.

Stwórz swojego bohatera, od którego będzie zależał los świata. Poznaj tajemniczą magię na odległej nieznanej wyspie, zdobądź towarzyszy i dbaj o relacje z nimi.  Walcz z nadprzyrodzonymi stworami, które za cenę życia chronią swoich tajemnic. Dojdź do celu na swój własny sposób – walcz, używaj podstępów i dyplomacji.

Oferta kończy się 7 grudnia 2020 roku.

Frostpunk 37,39 zł z 109,99 zł. 66% zniżki.

Epoka lodowcowa przy tej zimie była iście karaibskimi wakacjami. Jesteś przywódcą prawdopodobnie jedynej resztki ludzkości. Ogrzej swoich ludzi, odkryj tajemnicę zimy i bądź nieustannie przygotowany na najgorsze.

Oferta kończy się 10 grudnia 2020 roku.

The Elder Scrolls Online 31,96 zł z 79,90 zł. 60% zniżki.

Dołącz do 16 milionów graczy w tym fantastycznym MMORPG. Kreuj dowolnie swoją postać wybierając rasę, klasę czy wygląd. Graj jak lubisz, niezależnie od tego, czy wolisz miotać błyskawicami, walić toporem, tworzyć przedmioty czy zbierać chwasty. Masz pełną swobodę w tworzeniu swojej historii samotnie lub w grupie przyjaciół.

Oferta kończy się 9 grudnia 2020 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top