Assassin’s Creed Valhalla – pakiety DLC dostępne za darmo dzięki modom

Assassin's Creed Valhalla

Gracze znaleźli lukę w systemie, która oferuje zbroje z DLC jako modyfikacje.

 

W Assassin’s Creed: Valhalla gracz ma możliwość zakupu zestawów przedmiotów w specjalnym sklepie. Działają one jak DLC i są czysto kosmetyczne, oferując Eivor różne tematyczne zbroje. Za pomocą Cheat Engine, bezpłatnego programu do modowania, graczom udało się jednak udostępnić płatną zawartość bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów – nawet tę, która nie pojawiła się w ogłoszeniach developerów

Według redaktorki Eurogamer, mody nie oferują jedynie obecnie dostępnych pakietów, ale też, na przykład, strój Ezio Auditore Da Firenze, protagonisty Assassin’s Creed II i Brotherhood. Zbroja nie została jeszcze jednak oficjalnie zapowiedziana, a niewykluczone, że moderzy znajdą więcej ukrytych elementów.

Ubisoft nigdy nie zabraniał modyfikacji swoich gier i do tej pory przychylnie patrzył na społeczność moderów – sytuacja może się jednak zmienić, biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z darmowym udostępnianiem płatnej – lub jeszcze niedostępnej – zawartości.

Assassin’s Creed: Valhalla jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i Google Stadia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top