Pająki w portfelu #4 – Remnant: From the Ashes, Don’t Starve, Deponia, Anno i wiele innych

Najciekawsze promocje gier na pc część 4

Tanie i darmowe gry – na co warto zapolować na koniec października?

EPIC GAMES STORE

Costume Quest 2 – za darmo

Kontynuacja gry od studia Double Fine. Przebieranki, podróże w czasie, straszne krajobrazy i nietuzinkowe poczucie humoru – to wszystko, a nawet więcej, znajdziecie w Costume Quest 2!

Layers of Fear 2 – za darmo

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, by zostać aktorem, to teraz macie okazję doświadczyć tego fachu w dość… przerażający sposób.

GOG

Wysyp promocji na gry od Daedalic Entertainment:

AER – Memories of Old – 12,39 zł z 61,99 zł

Wciel się w postać zmiennokształtnego, który został wysłany do Krainy Bogów, aby odkryć sekrety potrzebne do uratowania rzeczywistości.

Deponia – 4,29 zł z 42,69 zł 

Rufus to osoba, której się raczej nie lubi.  Jest opryskliwy, humorzasty i posiada zbyt wysokie mniemanie o sobie, a nader wszystko pragnie uciec z Deponii, której ma po dziurki w nosie. Kiedy nadarza się okazja, by zrealizować plan, nie waha się specjalnie i wyrusza na swoją największą przygodę życia.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – 17,99 zł z 119,49 zł 

Wsiąknij w klimaty Japonii z 1620 roku i graj pięcioma różnymi zabójcami walczącymi dla szoguna. Skradaj się w cieniu, infiltruj zamki, podkładaj pułapki, truj przeciwników lub całkowicie ich unikaj. Ty o tym decydujesz!

State of Mind – 16,19 zł z 107,99 zł

Marzysz o połączeniu thrillera science fiction z dystopijną rzeczywistością, która przeplata się z cyfrową utopią? Jeśli uwielbiasz takie klimaty, nie możesz przejść obojętnie obok tego tytułu.

Pełna lista gier znajduje się pod tym linkiem. Promocje na GOG.com trwają do 25.10.2020 r.

UPLAY

Anno History Collection – 79,95 zł z 159,90 zł

Pakiet czterech odświeżonych części serii Anno History w bardzo atrakcyjnej cenie. Lubisz strategie ekonomiczne? Nie czekaj i łap za kartę kredytową!

The Settlers History Collection – 55,96 zł z 159,90 zł

Gotowy na świętowanie 25 lat serii The Settlers? Właśnie z tej okazji Ubisoft przygotował tak genialną promocję 7 w 1! Przejmij kontrolę nad osadnikami i odkryj razem z nimi tajemnicę krainy, w której się osiedlili.

Heroes of Might and Magic III Complete – 9,97 zł z 39,90 zł 

Lubisz serię gier Heroes of Might and Magic, a trzecia część jest Twoją ulubioną, lecz nigdy nie nadarzyła się okazja do zakupu gry? Teraz masz szansę! Wybierz jeden z dostępnych zamków, rozwijaj go, zatrudniaj bohaterów i podbijaj kolejne ziemie!

Pełna lista gier znajduje się tutaj. Promocje trwają do 27.10.2020 r.

STEAM

Don’t Starve – 8,99 zł z 35,99 zł

Survival w burtonowskim stylu, który jest tak uroczy, że aż można… umrzeć, gdy nie będzie się jadło wystarczającej ilości kwiatków? Cóż, to właśnie jest Don’t Starve, które w tej solowej edycji jest dostępne za śmiesznie małe pieniądze!

Specjalna oferta na wszystkie edycje gry Don’t Starve oraz dodatki trwa do 29.10.2020 r.

DiRT Rally 2.0 – 35,74 zł z 142,99 zł

Masz ochotę poszaleć za kółkiem wyścigowego samochodu i nie dbać o coś tak trywialnego jak przepisy? Cenisz sobie w grach wyścigowych realistyczne doznania? Gaz do dechy i pędź na Steama.

Promocja kończy się 26.10.2020 r. 

Remnant: From the Ashes – 71,49 zł z 142,99 zł

Postapokaliptyczny świat pełen paskudnych stworów, które trzeba naszprycować odpowiednią ilością ołowiu to właśnie jest Remnant: From the Ashes. Graj sam lub ze znajomymi i przemierzaj ten niebezpieczny padół.

Promocja kończy się 26.10.2020 r.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top