Pająki w portfelu #11: Death Stranding, Far Cry 5, Star Wars Battlefront II

Promocje na gry

Szał przedświąteczny czas zacząć!

Może w naszą sieć złapie się wyjątkowo apetyczny kąsek w sam raz na prezent? Zapraszam do przeglądu najciekawszych promocji na gry z różnych platform.

Steam:

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition 41,97 zł z 139,90 zł. 70% zniżki.

Twórcy rzucają nas w czasy po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Wcielamy się w głównodowodzącą Inferno Squad – Iden Versio, której celem jest pomszczenie Imperatora.

Death Stranding 124,95 zł z 249,99 zł. 50% zniżki.

Twoje zadanie jest “proste” – dostarcz paczki. Świat uległ zniszczeniu po Wdarciu Śmierci i tylko ty jesteś na tyle odważny, by po nim podróżować i scalić na nowo jego resztki.

EA SPORTS FIFA 21 Edycja Beckhama 134,95 zł z 269,90 zł. 50% zniżki.

Zbuduj zespół marzeń i wygrywaj w pełnych emocji meczach piłki nożnej.

Oferty ważne do 14 grudnia 2020 roku.

GOG:

Wasteland 3 167,39zł z 249,99 zł. 33% zniżki.

W tym postapokaliptycznym RPG przenosimy się do mroźnego stanu Kolorado. Należymy do oddziału Strażników Pustkowi i mamy misję nawiązania współpracy z lokalnym Patriarchą. Niestety w drodze na miejsce wpadamy w pułapkę i z resztką załogi musimy walczyć o przetrwanie, budując wszystko od zera.

Stars in Shadow 18,00 zł z 89,99 zł. 80% zniżki.

Stwórz własne międzygwiezdne imperium i zdominuj inne nacje. Masz do wyboru sześć różnych frakcji – każda posiada swoją unikalną historię oraz cele, do których dąży.

Warhammer 40,000: Armageddon 28,59 zł z 142,99 zł. 80% zniżki.

Osadzona w fantastycznym uniwersum turowa gra strategiczna, w której przenosimy się na planetę Armageddon. Mamy do wyboru dwie dość rozbudowane frakcje i walczymy o dominację.

Epic Games Store:

Pillars of Eternity za darmo.

Fabularna gra RPG w izometrycznym rzucie, która została okrzyknięta “duchowym następcom Baldur Gate’s“. Kształtuj swoją historie w tym fantastycznym świecie Eory, znajduj przyjaciół i odkryj tajemnice Starożytnych.

Tyrannyza darmo.

Zło wygrało, a ty jako główny oficer w jego armii masz za zadanie zaprowadzić porządek. Czy będziesz bezwzględnym psychopatą, który z przyjemnością budzi strach, okażesz się dobry dla ludu, by zbudować lojalność wobec władzy, a może znajdziesz własny sposób, by podporządkowywać sobie poddanych?

Oferty ważne do 17 grudnia 2020 roku.

Ubisoft Connect:

Assasins’s Creed Valhalla: Ultimate Edition 383,92 zł z 479,90 zł. 20% zniżki.

Dwunasta odsłona cyklu Assasins’s Creed z zapierającymi dech widokami, emocjonującą walką, skradaniem się i zabójstwami. Zostań Eivor(em) – postacią, której celem jest znalezienia nowego domu dla swojego klanu wikingów. Twoje decyzje będą miały wpływ na otaczający świat.

Far Cry 5 – 49,98 zł z 249,90 zł. 80% zniżki.

Pierwszoosobowa gra akcji, która przenosi nas do Stanów Zjednoczonych. Stwórz swojego awatara i jako glina rozpracuj niebezpieczny kult. Projekt u Bram Edenu to prowadzona przez Josepa Seeda fanatyczna grupa religijna, która w okrutny sposób pozbywa się każdego, kogo uzna za grzesznika.

Watch Dogs: Legion 187,42 zł z 249,90 zł. 25% zniżki.

Rząd Wielkiej Brytanii coraz bardziej naciska na ludzi. Masowa kontrola i wzrost inwigilacji wpływają negatywnie na ludność. Dochodzi do ataku bombowego w Londynie, o który została posądzona niesłusznie grupa hackerska DedSec. Jedyną nadzieją jest oczyszczenie się z zarzutów i znalezienie winnych.

Oferty ważne do 17 grudnia 2020 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top