Szpiegowska strzelanka Perfect Dark otrzymała pełen akcji materiał z fragmentami rozgrywki

Grafika z gry Perfect Dark

Skradanie, strzelanie, a nawet parkour, czyli zobaczmy, jak prezentuje się rozgrywka w grze Perfect Dark.

Na tegorocznym pokazie Xbox Game Showcase pojawił się również pewien reboot. Mianowicie otrzymaliśmy nowy zwiastun strzelanki Perfect Dark, w którym to rozgrywka gra pierwsze skrzypce. Przyjrzymy się umiejętnościom głównej bohaterki oraz niektórym lokacjom. 

Za produkcję odpowiada należący do Microsoftu zespół The Initiative. Gra Perfect Dark zabiera nas do niedalekiej przyszłości. Świat ogarnęły ekologiczne katastrofy, a ludźmi rządzą potężne korporacje. Wcielimy się w tajną agentkę Joannę Dark, znaną z wcześniejszych odsłon serii. Tytuł utrzymano w konwencji szpiegowskiego thrillera. Tak jak zostało wspomniane wcześniej gra to reboot produkcji z 2000 roku, dlatego poznamy nową historię osadzoną w uniwersum znanym z oryginału. 

Już na nowym materiale wideo widzimy, że gameplay będzie polegał nie tylko na korzystaniu z broni palnej. Bohaterka chociażby skrada się czy hakuje pobliskie urządzenia. Ponadto nie zabraknie elementów zręcznościowych, takich jak parkourowy system poruszania się. Oczywiście nie zabraknie także szpiegowskich gadżetów. Wspomniany filmik znajdziecie poniżej. 

Nie znamy jeszcze daty premiery, ale wiemy, że Perfect Dark zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Skoro o materiałach z gameplayem już mowa, to przypomnę, że zwiastun z fragmentami rozgrywki otrzymało również nowe Dragon Age

Scroll to Top