PlayStation 5: the Future of Gaming – pokaz już dziś wieczorem!

Trzeba doczekać tylko do 22:00!


Od miesięcy świat gamingu rozgrzewany jest kolejnymi ogłoszeniami dotyczącymi nowych konsoli – PlayStation 5 i Xbox Series X. Obie mają ukazać się pod koniec bieżącego roku. 

O ile konsole Microsoftu mają się dobrze, o tyle PlayStation wciąż pozostaje liderem rynku. Niektórzy twierdzą, że dzięki pokazaniu możliwości nowej generacji już dziś – miesiąc przed rywalem – marka utwierdzi swoją pozycję. Xbox Series X zostanie bowiem zaprezentowany dopiero w lipcu, zaś konsola Sony już w najbliższy wieczór o godzinie 22:00. Pokaz będzie można obejrzeć na koncie firmy w serwisie Youtube i Twitch.Gracze spekulują, że jednymi z zaprezentowanych podczas pokazu PlayStation 5: the Future of Gaming gier, przedstawiających pełne możliwości PlayStation 5, będzie nowy God of War (na wydarzeniu mają być obecni twórcy gry, studio Santa Monica) oraz Crash Bandicoot (w związku z zapowiedzianymi tuż przed dzisiejszym pokazem nowymi gadżetami). Pojawiają się też głosy o kontynuacji serii HorizonHorizon: The New Dawn oraz pierwszym prawdziwym pokazie Assassin’s Creed: Valhalla. Pozostaje więc pytanie, które plotki się ziszczą, a które pozostaną w strefie marzeń jeszcze przez dłuższą chwilę.

Pokaz PlayStation 5: the Future of Gaming potrwa nieco ponad godzinę i zostanie wyemitowany w 30 klatkach na sekundę i rozdzielczości 1080 pikseli, by każdy mógł swobodnie wziąć w nim udział w trakcie pandemii. Po wydarzeniu wszystkie pokazane filmy zostaną udostępnione w sieci w jakości 4k

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top