PlayStation Plus na grudzień

Znamy zestawienie gier, które trafią do graczy w grudniu w ramach PS Plus.

Ten miesiąc jest w pewien sposób wyjątkowy, bo zarówno posiadacze PlayStation 4, jak i PlayStation 5 będą mogli skorzystać z tej samej oferty gier. A co w niej znajdziemy? Zerknijcie niżej.

  • Just Cause 4 (PS4/PS5) – kontynuacja dynamicznej serii gier akcji TPP od Avalanche Studios. Gracz wciela się w znanego z poprzednich odsłon Rico, który ma za zadanie zaprowadzić porządek na fikcyjnej wyspie Solis. Produkcja zawiera masę broni, pojazdów, własny kombinezon typu wingsuit, a zmieniająca się w tropikach pogoda ma mieć wpływ na rozgrywkę.
  • Rocket Arena (PS4/PS5) – sieciowy hero shooter stworzony przez Final Strike Games. Trzonem rozgrywki są krótkie deathmatche na zamkniętych mapach. Całość odbywa się w widoku trzecioosobowym.
  • Worms Rumble (PS4/PS5) – wieloosobowy arena shooter od Team 17. Gra jeszcze nie miała swojej oficjalnej premiery, a już trafia do PS Plus. Znane robaczki tym razem będą się mordować w czasie rzeczywistym, a nie turowo. Dostępne będą deathmatche czy battle royal na 32 osoby.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top