Pokaz Cyberpunk 2077 opóźniony ze względu na sytuację w USA

Night City Wire, w ramach którego miał odbyć się pokaz nowego projektu studia CD Projekt Red, zostało przesunięte o kilka dni.


Nie ma co ukrywać – ludzie na całym świecie oczekują nowej gry twórców Wiedźmina. Każde kolejne ogłoszenie w temacie spotyka się w ogromnym entuzjazmem ze strony fanów. Nawet to o opóźnieniu premiery gry – przecież lepiej dostać produkcję dopracowaną do ostatniego piksela, więc warto czekać – czy właśnie o przesunięciu pokazu z ważnego powodu.
We decided to move Night City Wire to Jun 25th. We still look forward to sharing new information about CP’77, but more important discussions are happening right now and we want them to be heard. We wholeheartedly stand against racism, intolerance and violence. Black Lives Matter.

— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) June 2, 2020


Pokaz ujawniający nowe informacje na temat gry Cyberpunk 2077 miał odbyć się 11 czerwca w ramach Night City Wire. Redzi postanowili jednak zmienić datę na 25 czerwca z racji obecnych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych, gdzie białoskóry policjant postrzelił George’a Floyda, wywołując ogromną burzę dyskusji i protestów.

W oświadczeniu napisali:

Zdecydowaliśmy się na przełożenie Night City Wire na 25 czerwca. Wciąż chcemy podzielić się z wami nowymi informacjami o Cyberpunk 2077, ale obecnie toczą się ważniejsze dyskusje i chcemy, by zostały wysłuchane. Całym sercem sprzeciwiamy się rasizmowi, nietolerancji i przemocy.


Przypomnijmy, że premiera Cyberpunk 2077 została przełożona z kwietnia na 17 września 2020 roku. Gra ukaże się w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wciąż jednak nie otrzymaliśmy dłuższego gameplayu ani zbyt wielu szczegółów dotyczących rozgrywki.

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top