Overcooked za darmo w Epic Games Store

Tym razem przecieki się nie sprawdziły, a darmowa gra zawiodła część użytkowników platformy. Dlaczego?


Poprzednie trzy przecieki dotyczące darmowego GTA V, Civilization VI i Borderlands the Handsome Collection sprawdzały się tydzień po tygodniu. Nasza redakcja była więc niemal pewna, że zgodnie z nimi dzisiaj Epic Games Store zaoferuje grę Ark Survival Evolved. Ktoś jednak postanowił zagrać cwaniakującym gamerom na nosie.

Od dziś do 11 czerwca do godziny 16:59 użytkownicy platformy Epic Games Store mogą przypisać do swojego konta grę Overcooked, czyli uroczy symulator gotowania. Nie byłoby w tym nic złego – w końcu darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby – gdyby tytuł nie był oferowany już w lipcu ubiegłego roku. Pocieszeniem pozostaje fakt, że ci, którzy posiadają już tę produkcję, mogą zachęcić do pobrania znajomych i w ten sposób załatwić sobie towarzyszy do gry.Overcooked zabiera nas do Cebulowego Królestwa – krainy, której grozi niebezpieczeństwo i tylko my możemy ją ocalić. Jak? Wystarczy gotować. Bez przerwy i wbrew przeciwnościom losu, a tych jest całkiem sporo. Na przygotowanie konkretnych receptur mamy ograniczony czas. Gra pozwala jednak na wspólną zabawę w grupie do czterech osób. To pomaga oswoić dynamiczną rozgrywkę i szaloną pracę w kuchni. 

Epic Games Store ponownie nie ujawnił tytułu, który zaoferuje za tydzień. Wygląda na to, że zaskakiwanie graczy stanie się już regularną praktyką. Niektórzy gdybają, że może tym razem otrzymamy zapowiadane w plotkach Ark Survival Evolved. Mnie marzy się Detroit: Become Human, Red Dead Redemption 2 albo Borderlands 3, skoro jest szansa na duże i popularne tytuły. A co! 

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top