Premiera “Cyberpunk 2077” przesunięta o kilka miesięcy. Dlaczego?

Cyberpunk 2077 – tytuł, którym wielu graczy żyje już od wielu lat. Oczekiwaliśmy premiery 16.04.2020, a tymczasem termin zmienił się na jesień. Co się stało?

Dosłownie wczoraj studio CD Projekt Red ogłosiło, że gra, na którą czekają miliony graczy na całym świecie, czyli Cyberpunk 2077 trafi do nas z kilkumiesięcznym opóźnieniem. 


W komunikacie opublikowanym na Twitterze możemy przeczytać, że tytuł jest już jak najbardziej grywalny i kompletny, niemniej składa się na niego tak wiele ważnych elementów, że wciąż wymaga testów i dopieszczenia, by fani dostali naprawdę godną niemałych pieniędzy produkcję. Przypominamy, że na stronie sklepu GOG możecie zakupić Cyberpunk 2077 za 199 zł

We have important news regarding Cyberpunk 2077’s release date we’d like to share with you today. pic.twitter.com/aWdtR0grYV

— CD PROJEKT RED (@CDPROJEKTRED) 16 stycznia 2020

Shigeru Miyamoto powiedział kiedyś, że gra opóźniona może być wspaniałą produkcją, zaś przyspieszona lub wydana przedwcześnie zawsze będzie failem. My w pełni się z tym zgadzamy. Wolimy dopracowaną grę, szczególnie za kwotę niespełna 200 zł, która zapewni nam godziny świetnej zabawy, aniżeli produkcję pełną błędów, gliczy itp.
Nowa data premiery Cyberpunka 2077 to 17.09.2020. Nie wiemy jednak, jak bestseller Redów poradzi sobie z zapowiadanym na koniec sierpnia tytułem akcji Ghosts of Tsushima. Przewagą na pewno jest dostępność futurystycznego RPG na większej liczbie platform (PC, PS4, XONE) niż osadzonego w Japonii exclusive’a dla PlayStation 4.

Autor: Natalia “Taliya” Pych

1 thought on “Premiera “Cyberpunk 2077” przesunięta o kilka miesięcy. Dlaczego?”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top