Premiera Hogwarts Legacy opóźniona

Sowa, screen z gry Hogwarts Legacy

Zawód potteromaniaków będzie nie do opisania. Premiera Hogwarts Legacy została opóźniona.

Fani dzieł Rowling z utęsknieniem czekają na solidny tytuł w czarodziejskim świecie. Jak wielkie będzie ich niezadowolenie na wieść o tym, że premiera Hogwarts Legacy jest opóźniona?

O najnowszej propozycji Avalanche Software pisałyśmy w listopadzie – pojawiły się wtedy plotki, że będzie to multiplayer. Fani mają duże oczekiwania związane z tą produkcją, pewnie też ze względu na to, że dotychczasowe zapowiedzi są dość obiecujące. Dlatego presja z pewnością robi swoje wśród deweloperów.

Akcja gry toczy się w Hogwarcie w XIX wieku. Bez wątpienia zapowiada się prawdziwa gratka dla fanów, bo Hogwarts Legacy ma otwarty świat, a protagonista jest kluczem do jakiegoś tajemniczego sekretu zagrażającego całemu światu. Jako bohater będziemy mogli eksplorować zamek i okolice, rozwijać różne umiejętności, uczęszczać na zajęcia. W przeciwieństwie do poprzednich gier z tego uniwersum decyzje podejmowane w trakcie rozgrywki mają wpływ na jej zakończenie.

Tymczasem na oficjalnym Twitterze Hogwarts Legacy pojawiła się informacja z podziękowaniami za ciepłe przyjęcie ze strony fanów i ogłoszeniem, że muszą poświęcić tyle czasu, ile potrzeba, żeby dostarczyć najlepszą możliwą wersję gry.

Hogwarts Legacy zapowiedziano we wrześniu i poza pierwszym trailerem nie udostępniono zbyt wielu nowych informacji, w związku z tym nie powinniśmy być zaskoczeni. Chociaż fani mieli nadzieję, można było się domyślić, że niedługo studio ogłosi, iż premiera Hogwarts Legacy będzie opóźniona. Na razie nie wiadomo, ile czasu zajmie twórcom dokończenie gry, bo podali tylko 2022 rok.

Na zakończenie dodamy, że jeśli jesteście ciekawi informacji o grze, możecie zajrzeć na klimatyczną oficjalną stronę Hogwarts Legacy. Czekacie na szlajanie się korytarzami Hogwartu?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top