Cyberpunk 2077 grą marzeń według Masahiro Sakurai

cyberpunk 2077 gra marzen

Twórca Super Smash Bros. nazywa Cyberpunk 2077 grą marzeń.

Pomimo mieszanego odbioru Cyberpunkowi 2077 udało się zdobyć uznanie wielu graczy oraz osób z branży gier. Pod koniec zeszłego roku Digital Foundry uznało produkcję CD Projekt Red za grę z najlepszą grafiką w 2020 roku. Night City zaimponowało również reżyserowi i twórcy Super Smash Bros., Masahiro Sakurai, który stwierdził, że Cyberpunk 2077 jest grą marzeń.

Masahiro Sakurai w japońskim magazynie o grach wideo Famitsu opisał swoje doświadczenia z rozgrywki na PlayStation 4 Pro, a także na PC. Podobno nie miał żadnych problemów z PS4 Pro, jednak napotkane błędy na PC uniemożliwiły mu dalszą rozgrywkę na komputerze osobistym. Co więcej, Sakurai wysoko ocenił decyzję CD Projekt Red o zaoferowaniu zwrotu pieniędzy za grę.

Popieram tę grę z głębi serca za szczere zajęcie się [zwrotami]. Radzenie sobie z refundacją to coś, co sprawia, że nawet ja czuję się głęboko poruszony. O takiej szczerości nigdy wcześniej nie słyszałem.

Cyberpunk 2077 to gra marzeń.

Masahiro Sakurai jest ogromnym fanem gier wideo. W czasie pandemii korona wirusa fani mieli okazję rzucić okiem na dom Sakurai. Szczególne wrażenie robiła kolekcja wszelkich konsol do gier podłączona do dwóch telewizorów. Biorąc pod uwagę jego ogromną pasję do gier, możemy być spokojni dalszego rozwoju Super Smash Bros. Ostatnio wielkie poruszenie wywołała informacja o dołączeniu do ekipy Sephirotha. Ciekawe, czy Sakurai w przyszłości zaprezentuje nam w swojej grze Johnnego Silverhanda. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top