Premierowy zwiastun gry Hitman 3

Screen – postać z gry Hitman 3

Ostatnia gra z serii wychodzi już w tym tygodniu. Zobaczcie premierowy zwiastun Hitman 3.

Ostatnią grę z serii Hitman podzielono na epizody. Zadebiutowała ona w marcu 2016 roku, a kolejne misje udostępniono w drugim odcinku dwa lata później. Trzeci epizod, który ujrzy światło dzienne w tym tygodniu, ma być jednocześnie ostatnim. Właśnie wyszedł premierowy zwiastun gry Hitman 3. Ma on ponad dwie i pół minuty i przygotowuje fanów na to, co ich czeka w ostatnich misjach. My niedawno pisałyśmy o pierwszych pięciu minutach rozgrywki, a twórcy kilka dni temu twórcy udostępnili parę informacji na temat premiery.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że nie dość, iż fani otrzymają dostęp do wszystkich nowych lokalizacji, to będą mogli ściągnąć też te poprzednie. Gra zajmie około 60-70 GB miejsca na dysku na większości platform (z wyjątkiem Stadia i Switch). W tej liczbie zawierają się właśnie treści wymagane do uzyskania zawartości z Hitman i Hitman 2 – ale oczywiście nadal trzeba mieć wykupione odpowiednie pozycje, aby dostęp uzyskać. Zatem w sumie twórcy zbiorą i udostępnią ponad 20 map ze wszystkich części. W związku z tym środowisko spodziewa się opcji kupienia całościowego zestawu jeszcze w styczniu.

Gra będzie wymagała jednego patcha popremierowego. Łatka będzie obejmować dostęp do trybu VR dla użytkowników PlayStation. Premierowy zwiastun Hitman 3 możecie obejrzeć poniżej.

Hitman 3 będzie dostępny o 13:00 UTC 20 stycznia 2021 roku (w Polsce to godzina 14:00)  na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Stadia, Nintendo Switch i PC. Twórcy poinformowali, że jednak premiera na Nintendo nie będzie opóźniona, zatem gracze będą mogli cieszyć się pozycją na dowolnej platformie. Czekacie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top