Prince of Persia: Piaski Czasu z kolejną zapowiedzią. Kiedy w końcu będziemy mogli zagrać w nowego Księcia Persji?

remake Prince of Persia The Sands of Time opóźniony książę persji

Ostatnio francuski gigant ujawnia wiele nowości związanych z marką Księcia Persji. Jedną z nich była kolejna zapowiedź gry Prince of Persia: Piaski Czasu, która pojawiła się podczas pokazu Ubisoft Forward.

Pierwszy zwiastun gry Prince of Persia: Piaski Czasu mogliśmy zobaczyć niecałe 4 lata temu. Początkowo tytuł miał pojawić się na rynku w 2021 roku. Jednak twórcy nie byli w stanie dotrzymać tego terminu i opóźnili wydanie swojego dzieła. Wtedy ogłoszono, że debiut najnowszej produkcji opowiadającej o przygodach Księcia Persji odbędzie się w 2022 roku. Niestety te plany francuskiego giganta również nie wypaliły i finalnie zrezygnowano z podawania jakichkolwiek konkretnych informacji. Sytuacja zmieniła się podczas ostatniego pokazu Ubisoft Forward, na którym udostępniono zapowiedź Prince of Persia: Piaski Czasu wraz z kolejną datą premiery.

Fani z pewnością byli niepocieszeni nowym terminem debiutu Prince of Persia: Piaski Czasu. Okazało się, że tytuł planowo trafi na rynek dopiero w 2026 roku. Dodatkowo nie podano żadnych konkretnych informacji, a na zwiastunie z Ubisoft Forwards próżno było szukać jakiegokolwiek fragmentu rozgrywki.

Czy w końcu po tylu latach doczekamy się premiery nadchodzącego dzieła Ubisoftu? Czas pokaże. Jeśli jednak jesteście wytrwałymi fanami Księcia Persji, to z pewnością zadowolą Was inne gry sygnowane tą marką. Tym bardziej, że od początku 2024 roku dostaliśmy aż dwie produkcje z tego uniwersum. W połowie stycznia zadebiutowało Prince of Persia: The Lost Crown (recenzję znajdziecie na naszym portalu). Natomiast całkiem niedawno, bo 27 maja, wydano The Rogue Prince of Persia. Oba te tytuły bez wątpienia zachwycą wielbicieli platformówek i umilą oczekiwanie na Prince of Persia: Piaski Czasu.

Scroll to Top