Oferta PlayStation Plus na luty 2021

Gry na PS Plus Luty 2021 - Control, Destruction AllStars i Concrete Genie

Prezentujemy nadchodzącą ofertę gier na PS Plus na luty 2021. 

Nadchodzący miesiąc otrzyma naprawdę dobre tytuły, a posiadacze abonamentu będą mieć powód do zadowolenia. Produkcje, które trafią na PS Plus w lutym 2021 to Control, Destruction AllStars oraz Concrete Genie. Dodatkowo, wszystkie są lub będą dostępne na PlayStation 5.

Control (PS4, PS5) – strzelanka od Remedy Entertainment. Podczas trzecioosobowej walki gracz pokieruje Jesse – bohaterką uzbrojoną w pistolet i moce. Istotnie może ona między innymi rzucać wrogami jak szmacianymi lalkami. W grze jest dużo wątków nadnaturalnych, a całość łączy brutalizm z science fiction i niewątpliwie daje to niesamowite wrażenia wizualne.

Destruction AllStars (PS5) – gra akcji stworzona przez Lucid Games. Postać gracza ma za zadanie zniszczyć pojazdy swoich przeciwników podczas zawodów wyścigowych. Jest brutalnie, bo inne samochody należy spychać, uderzać. Można nawet pozbyć się przeciwnika z jego pojazdu i przejąć kierownicę. Dostępny jest tryb single lub multiplayer, co więcej gra w pełni korzysta z możliwości pada DualSense.

Concrete Genie (PS4, PS5) – przygodówka od PixelOpus. Gracz wciela się w chłopca, który potrafi ożywiać namalowane przez siebie graffiti. Zabawa polega na eksplorowaniu miasta oraz rozwiązywaniu zagadek środowiskowych, udaje się to dzięki umiejętnościom protagonisty. Dodatkowo zadbano o specyficzną, smutną stylistykę miasta, która mocno kontrastuje z malowanymi przez bohatera tworami.

Jak Wam się podobają te tytuły? Przypominamy, że na styczeń 2021 dostępnymi w ramach abonamentu grami były: Greedfall (PS4, PS5), Shadow of the Tomb Raider (PS4, PS5) oraz Maneater (PS4). Odebrać je możecie do końca 1 lutego. Natomiast 2 luty 2021 to dzień, gdy nowe gry pojawią się w PS Plus – będą dostępne do pobrania Control, Destruction AllStars oraz Concrete Genie.

Jeżeli jednak nie jesteście posiadaczami konsoli Sony, możecie przeczytać o abonamencie dostępnym na konsole Microsoft.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top