Dodatek do Plague Inc. jest wreszcie dostępny na PC

Screen Plague Inc. - wirus

Dodatek jest dostępny za darmo!

W listopadzie informowaliśmy Was o nadchodzącym rozszerzeniu do Plague Inc, który pozwoli graczowi zmierzyć się z próbą zatrzymania pandemii. Teraz spieszymy Wam donieść, że dodatek Plague Inc: The Cure jest wreszcie dostępne do pobrania na komputery osobiste. I to za darmo!

Ndemic Creations, które jest odpowiedzialne za tytuł, konsultowało się z różnymi ekspertami podczas tworzenia gry. Twórcy zrobili to, aby maksymalnie oddać realizm sytuacji w dodatku do Plague Inc. Wymieniani są spece z CEPI, WHO czy GOARN. Są to ogólnoświatowe organizacje zajmujące się różnego rodzaju epidemiami i sposobami, aby im zapobiec.

Podstawowa wersja gry stawia przed nami, graczami, zadanie stworzenia wirusa, który wybije ludzkość na Ziemi. Ponadto musimy jednocześnie stale rozwijać nasz twór oraz starać się opóźniać prace nad znalezieniem antywirusa. W Plague Inc: The Cure stajemy po przeciwnej stronie barykady. Trzeba zatrzymać epidemię. Aby to zrobić, musimy wypełnić kilka celów, takich jak znalezienie pacjenta zero, ograniczenie liczby zakażeń, powstrzymanie gospodarki przed upadkiem. I, co najważniejsze, stworzenie szczepionki.

Dodatek do Plague Inc jest już do pobrania na platformie Steam. Bedzie on darmowy dla wszystkich graczy do momentu, gdy COVID-19 zostanie opanowany. Sama gra, czyli Plague Inc. Evolved jest obecnie przeceniona na Steamie z 53,99zł na 21,59zł. Oferta kończy się 4 lutego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top