Zapowiedź Batora: Lost Haven. Nadchodzi międzyplanetarne RPG

Batora Last Haven zwiastun główna bohaterka

Stormind Games próbuje podnieść się po porażce z poprzedniego roku i ogłasza nową grę. W sieci pojawiła się zapowiedź nowego RPG studia – Batora: Lost Haven. Co o nim wiadomo?

Nie da się ukryć, że Remothered: Broken Porcelain – produkcja, która miała być hitem 2020 roku od studia Stormind Games – zawiodło oczekiwania wielu graczy. Świadczy o tym chociażby ocena w serwisie Metacritic wynosząca 39/100 punktów w momencie pisania tego newsa. Tym samym wspomniany survival horror plasuje się wśród dziesięciu największych porażek poprzedniego roku na rynku gamingowym. Twórcy jednak nie poddają się i niedawno ogłosili prace nad nową grą. W sieci pojawił się zwiastun Batora: Lost Haven – nowego międzyplanetarnego RPG.

Produkcja ma być mieszanką RPG, przygodówki, hack&slasha oraz twin-stick shootera. Nieliniowa fabuła przedstawi nam losy Avril – szesnastolatki, która straciła wszystko, co kochała przez nagłe tajemnicze zniszczenie Ziemi. Nie wiadomo, dlaczego do niego doszło, jednak to właśnie dziewczyna jest ostatnią szansą na ocalenie planety. Dzięki wyjątkowym zdolnościom – psychicznym i fizycznym – wyrusza w podróż, podczas której odkryje prawdziwy wygląd dobra i zła. Każda podjęta przez nią decyzja będzie mieć wpływ na kształt wszechświata i jego przyszłość.

Wideo-zapowiedź Batora: Lost Haven przedstawia jednak dość niewiele w porównaniu z informacjami dostępnymi w sieci. Będziesz musiał zadbać o równowagę między umysłem i ciałem – spadek zdrowia psychicznego lub fizycznego (tak, wystarczy, że spadnie tylko jedno!) może doprowadzić do zguby. Wykorzystaj dualizm mentalno-cielesny i dostosuj strategię do zdobytych w ten sposób spostrzeżeń. Co więcej, tylko od Twojej decyzji zależy, jak zbudujesz charakter młodej Avril i w jaki sposób wpłyniesz tym na świat akcji. Historia jest nieliniowa i zaoferuje wiele różnych scenariuszy.

Batora: Lost Haven zostanie wydane w wersji na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Data premiery gry pozostaje jednak nieznana.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top