Pssst… Promocje na GOGu!

Aż do 5 października 2020 roku mamy szansę zakupić kilka tytułów za naprawdę niewielkie pieniądze!1. BioShock Infinite Complete Edition

Wartka akcja, masa broni i nieszablonowa fabuła okraszona dieselpunkowym klimatem? Dokładnie tego wszystkiego gracze mogą doświadczyć w serii gier BioShock. Tym razem BioShock Infinite Complete Edition fabuła toczy się na początku XX wieku, a głównym bohaterem jest pewien nieokrzesany Booker DeWitt podejmujący się niebezpiecznego, ale bardzo dobrze płatnego zlecenia, które wpakuje go w jeszcze większą kabałę.  

Edycja gry na GOG-u zawiera następujące DLC:

BioShock Infinite: Pogrzeb na morzu – Część 1
BioShock Infinite: Pogrzeb na morzu – Część 2
BioShock Infinite: Starcie w chmurach
BioShock Infinite: Columbia’s Finest


BioShock Infinite Complete Edition przeceniono aż o 75%. Aktualna cena wynosi 59,19 zł.


2. Sid Meier’s Civilization IV®: The Complete Edition

Czwarta odsłona jednej z największych serii gier komputerowych jest obecnie przeceniona o 75%. Sid Meier’s Civilization IV to wymagająca strategia ekonomiczna. Głównym zadaniem graczy jest stworzenie cywilizacji, która przetrwa nie setki lat, ale i tysiące. Jest to zatem nie lada wyzwanie, ale i gratka dla wielu osób.

Edycja dostępna na platformie GOG zawiera nie tylko podstawową wersję gry, ale również wszystkie trzy rozszerzenia.

Aktualna cena Sid Meier’s Civilization IV®: The Complete Edition wynosi 21,39 zł.3. Mafia II: Director’s Cut

Późne lata 40. oraz wczesne lata 50. XX wieku, gangi i nieustanna akcja. Tylko od gracza zależy, jak potoczą się losy Vittoria Scalettiego, który, by osiągnąć zamierzony cel, musi zyskać reputację oraz poważanie na ulicach Empire Bay. Nie będzie to jednak tak łatwe, jak pierwotnie mogło się wydawać.

Dostępna na GOG-u edycja gry zawiera następujące DLC: Joe’s Adventures DLC, The Betrayal of Jimmy DLC, Jimmy’s Vendetta DLC, War Hero DLC, Greaser DLC, Vegas DLC, Renegade DLC i Made Man DLC.

Mafia II: Director’s Cut jest przeceniona aż o 80% i kosztuje 34,39 zł.

W promocyjnych cenach znajduje się również wiele innych tytułów, jak chociażby seria X-COM. Odnośnik do odpowiedniej strony znajdziecie tu – KLIK.


Autorka: Patrycja “Adara” Kulpicka

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top