Jak wygląda rozgrywka w Evil West – mamy zwiastun brutalnej gry od Flying Wild Hog

Postać z gry Evil West

Pokazany na The Game Awards zwiastun Evil West dał nam nadzieje na naprawdę świetną grę, w której rozgrywka po prostu będzie świetna.

Szybko, brutalnie i krwawo – tak prezentuje się rozgrywka w zwiastunie Evil West. Najnowszy filmik promujący grę mogliśmy obejrzeć na The Game Awards i o matko… Robi wrażenie.

Na filmiku możemy zobaczyć mroczny klimat, uzbrojonego po zęby kowboja i mnogość potworów, demonów i zombiaków do ubicia w najbardziej wyszukane sposoby. Zwiastun zdradza, że arsenał głównego bohatera będzie najpewniej naprawdę wyszukany i duży. Liczba pojawiających się rodzajów przeciwników również intryguje. Wszystko przy okazji wygląda bardzo ładnie, bo pięknie wymodelowane flaki demonów to coś, co zawsze doceniamy w grach. 

Ciężko cokolwiek powiedzieć na tym etapie o fabule, ale na pewno wkroczymy do wielu mrocznych lokacji. W jednym momencie widać drzwi, przez które przechodzi jakaś demoniczna postać. Być może to jakieś pradawne zło, z którym przyjdzie nam walczyć. 

Szykuje nam się naprawdę dobra i krwawa premiera. Gra trafi do graczy w 2022 roku. Dodatkowo będzie dostępna na PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Jak Wam się podoba ta produkcja? A może inne tytuły ze święta graczy wzbudziły w Was więcej emocji? Czy w ogóle oglądaliście The Game Awards? Jeżeli nie, zapraszamy do naszej relacji, gdzie nie pominęłyśmy ani jednego szczegółu odnośnie do wydarzenia. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top