Jeszcze ciepły trailer The Past Within

Rusty Lake The Past Within, kobieta w masce przegląda się w lustrze

Rusty Lake opublikowało teaser The Past Within, nowej produkcji point-and-click, która umożliwi grę w trybie kooperacyjnym.

Nie lada gratka dla fanów uniwersum Rusty Lake! W dniu dzisiejszym wydawca przedstawił najnowszy trailer tajemniczej produkcji The Past Within. Nie podano dokładnej daty premiery, niemniej jednak powinniśmy spodziewać się gry jeszcze w 2021 roku. Tym razem opowieść będzie toczyć się wokół tajemniczych zdarzeń powiązanych z Albertem Vanderboomem, którego życie gracze mieli okazję poznać lepiej w Rusty Lake: Roots.

Więcej informacji o The Past Within można znaleźć na blogu wydawcy, gdzie zostały wyszczególnione najważniejsze cechy nowej produkcji, w tym:

  • wprowadzenie trybu kooperacyjnego,
  • możliwość poznania świata gry z dwóch różnych perspektyw (dwóch graczy),
  • zaprojektowana opcja cross-platform pomiędzy PC, Makiem, Androidem oraz iOSem (wydawca ma także nadzieję na wydanie konsolowe).  

Niepokojący trailer The Past Within idealnie wpisuje się w mroczne opowieści ze świata Rusty Lake. Poprzednie produkcje dostępne są zarówno w systemach mobilnych iOS i Android, jak i na PC/Mac. Niecodzienny klimat tych gier point-and-click zachwyca swoją atmosferą już od ponad pięciu lat. Dotychczas zostało wydanych piętnaście tytułów, z których większość dostępna jest bezpłatnie na systemy mobilne. 

Do 29 stycznia 2021 roku wszystkie gry z uniwersum Rusty Lake dostępne będą na platformie Steam w obniżonej o 50% cenie. Stanowi to doskonałą okazję do uzupełnienia kolekcji, tym bardziej że w październiku 2020 roku pojawiły się w wersji na PC także starsze produkcje pod zbiorczym tytułem Cube Escape Collection. Warto spróbować swoich sił w rozwiązywaniu surrealistycznych zagadek, które zapewnią rozrywkę na długie godziny.

Czy znacie już Rusty Lake? Dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zanurzyć się w tajemnicach jeziora.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top