Cyberpunk 2077 otrzymał oficjalne narzędzia moderskie

narzędzia modderskie cyberpunk 2077

CD Projekt RED właśnie udostępnił dawno obiecane narzędzia moderskie do Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 już od dnia swojej premiery stanowił wdzięczne pole do popisu dla wszystkich wielbicieli modyfikacji. Twórcy modów robili to, czego nie udało się stworzyć CD Projekt Red, prezentując między innymi takie ciekawostki jak perspektywę trzecioosobową, możliwość teleportacji oraz komiksowy styl rodem z serii Borderlands. Co więcej, moderzy na własną rękę wzięli się również za naprawę licznych bugów występujących w grze. Brakowało im jedynie oficjalnych narzędzi.

Tydzień po premierze patcha 1.1, CD Projekt Red dotrzymało złożonego jeszcze przed premierą słowa. W związku z tym na oficjalnej stronie gry pojawiły się narzędzia moderskie do Cyberpunk 2077. Składają się w głównej mierze z dokładnej dokumentacji struktury plików oraz wykorzystywanych przez grę archiwów. Takie informacje bardzo ułatwią prace nad stworzeniem nawet najbardziej skomplikowanych oraz złożonych modyfikacji. 

CD Projekt Red obiecuje wspierać i aktualizować narzędzia na bieżąco wraz z kolejnymi udostępnianymi aktualizacjami. A tych spodziewać możemy się jeszcze wielu. Chociażby dlatego, że wspomniana już aktualizacja 1.1 wprowadziła do Cyberpunka 2077 kolejne bugi uniemożliwiające rozgrywkę. Z nieoficjalnych informacji pojawiających się w sieci możemy się dowiedzieć, że praca nad ich naprawieniem idzie pełną parą. Wynika z tego, że już niebawem otrzymamy kolejnego, wcześniej niezapowiadanego patcha.

Złośliwi śmieją się, że narzędzia moderskie do Cyberpunk 2077 zostały udostępnione, aby to właśnie gracze załatali grę. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top