Pierwsze modyfikacje Cyberpunka – gracze naprawiają grę?

Cyberpunk naprawa

Od premiery najbardziej oczekiwanej gry tego roku minął zaledwie tydzień, a już pojawiają się modyfikacje.

Twórcy WolvenKit, narzędzi do modyfikowania Wiedźmina 3, zapowiedzieli że pracują nad tym, aby takie narzędzia wprowadzić do Cyberpunka 2077. Jednak pomniejsze mody pojawiają się już teraz, wśród nich można znaleźć nawet udoskonalenia gry. 

Oczywiście nie są to duże modyfikacje czy paczki treści, ponieważ na nie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, jednak nawet te mniejsze są warte uwagi. 

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na te mody, które poprawiają płynność gry. Niektórzy gracze zauważyli skok do nawet 15 klatek na sekundę!

Można znaleźć też modyfikacje dodające dedykowane klawisze do funkcji, których nie uwzględniono w ustawieniach, a jednak są potrzebne wielu graczom. 

Ciekawostkę stanowią też pliki zmieniające interfejs użytkownika, stworzone wcześniej wyglądy postaci, czy narzędzia do modyfikowania zapisów gry. Więc już teraz gracze mają w czym wybierać, a przecież większe modyfikacje dopiero nadchodzą.

Nie ma co ukrywać, że grze CD Projekt RED jeszcze sporo brakuje do doskonałości i nawet jeśli studio zapowiedziało poprawki błędów, to trzeba będzie na nie poczekać. W tej sytuacji gracze pomagający innym rozwiązywać problemy za pomocą modyfikacji są na wagę złota, bo może i nie naprawią całej gry, ale pomogą doczekać patchy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top