Nowy trailer Second Extinction! Gra na razie tylko na Steamie we wczesnym dostępie

Obrazek z gry Second Extinction- widok pierwszoosobowy, celowanie do dinozaura

Second Extinction można kupić na Steamie za 71,99 zł – promocja trwa do 22 grudnia.

Second Extinction to kooperacyjna gra akcji, w której wraz ze znajomymi walczymy ze zmutowanymi dinozaurami. Jest do tego stopnia nastawiona na wspólną zabawę, że twórcy wręcz ostrzegają przed samotną rozgrywką – może się okazać zbyt wymagająca. Mimo że wielką mapę będzie można zwiedzać właściwie bez ograniczeń (przy tryb Expedition), równoważone jest to przez zwiększoną agresywność dinozaurów. Tak twórcy reklamują się na Steamie:

Duża mapa. Duże dinozaury. Duże giwery. Zmierz się z wciąż zmieniającym się poziomem zagrożenia wraz ze znajomymi. Second Extinction to sieciowy FPS z pazurem.

 

Przypomnijmy, że Second Extinction miało być świetnym wabikiem na Xbox Series X, jednak twórcy zdecydowali, że jeszcze poczekają z premierą na konsole. Udostępnili wczesny dostęp na Steamie, żeby dopracować grę przy pomocy użytkowników. Jak na razie recenzje są w większości pozytywne: na 2336 recenzji ogółem tylko 583 jest negatywnych (stan na dziś). Jeśli kogoś interesuje strzelanie do dinozaurów i chce się dowiedzieć czegoś więcej, dziewczyny z naszej redakcji już grę testowały.

Wczoraj wyszedł nowy trailer Second Extinction i chociaż nie jest zbyt długi, rozgrywka na nim wygląda dość ciekawie. Możemy tam zobaczyć między innymi wyrzutnię rakiet i wspomniany już wcześniej tryb Expedition. Premiera gry na konsole jest planowana na 2021 rok, jednak dokładna data jeszcze nie jest znana.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top