Sierpniowa oferta PS Plus została już ogłoszona – w co zagramy w przyszłym miesiącu?

sierpniowa oferta PS Plus symbol plus

W sieci pojawiła się kolejna lista gier prezentowanych przez Sony, tym razem na sierpień. Jak zwykle subskrybenci zgarną kolejne tytuły dla siebie. Sierpniowa oferta PS Plus oferuje kilka ciekawych produkcji. 

Na stronie PlayStation ukazała się niedawno lista gier w ramach abonamentu planowana na sierpień 2021. Przede wszystkim wciąż jeszcze możemy zagarnąć tytuły z zeszłego miesiąca – mamy na to czas do 2 sierpnia. Od następnego dnia Sony udostępni kolejne produkcje, które subskrybenci będą mogli dodać do swojego konta. Co więc zawiera sierpniowa oferta PS Plus? 

Oferta na PS4 i PS 5

  • Na PlayStation 4 zagramy w dwie pozycje: 
    • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – trzecia odsłona serii popularnych strzelanek TTP wyprodukowana przez PopCap Games i wydana przez Electronic Arts. Z pewnością fani zabijania zombie na zupełnie nowe sposoby ucieszą się z tego tytułu. Gra pojawiła się na runku w 2019 i szybko zyskała dobre opinie. 
    • Tennis World Tour 2 – na pewno świetna propozycja dla fanów tenisa. Rozpoczęcie Igrzysk Olimpijskich jest tuż za rogiem. Tym razem oprócz oglądania potyczek na korcie, będziemy mogli również w nich uczestniczyć wirtualnie. Oczywiście, nawet jeśli nie jesteś fanem wydarzeń sportowych, wciąż może ucieszy Cię tryb multi, gdzie zmierzysz się ze swoimi przyjaciółmi. 
  • Sierpniowa oferta PS Plus zawiera również jedną pozycję dla użytkowników PlayStation 5:
    • Hunter’s Arena: Legends – tu mamy pierwszą całkowicie nową propozycję od studia Mantisco. Premiera tej gry pokrywa się z wypuszczeniem dla graczy oferty PS Plus, czyli już 3 sierpnia zobaczymy ją po raz pierwszy. Produkcja oczywiście będzie również dostępna na inne urządzenia, tj. PS 4 i PC. Z pewnością to świetna propozycja dla zarówno fanów fantasy, battle royalle, jak i MMORPG. Gra jest nastawiona na rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Zasady mechaniki są podobne do innych gier tego typu: będziemy biegać na coraz bardziej zmniejszającej się mapie, aż zostaniemy jedynym żywym uczestnikiem meczu. Jest wiele map do wyboru, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jeśli sierpniowa oferta PS Plus nie jest dla Ciebie z tego prostego powodu, że nie posiadasz konsoli Sony, nic się nie martw. Zawsze możesz skorzystać z masywnych obniżek Microsoftu. Jeśli natomiast zwyczajnie te propozycje gier nie są dla Ciebie, to PlayStore ma oczywiście również w swojej ofercie inne, które obecnie są po promocyjnych cenach. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top