Sklep x-kom ujawnia cenę PS5 oraz Xbox Series X

Miało być super drogo, a jest zwyczajnie.


Nowe konsole od Sony i Microsoftu to bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów branży technologicznej tego roku. Spekulacje dotyczące cen toczą się od wielu miesięcy i co jakiś czas do internetu wypływają nowe informacje. 

W ostatnich dniach na stronie polskiego elektromarketu x-kom pojawiła się możliwość zakupienia obu urządzeń. Chociaż Sony nadal nie potwierdziło daty premiery, sklep oferował PlayStation 5 w cenie 2499 zł. Dostawa realizowana miała być po 20 listopada 2020, co oczywiście sugeruje datę wypuszczenia konsoli na rynek. Xbox Series X kosztował dokładnie tyle samo.

Obie oferty zniknęły już ze strony sklepu, a cała sprawa powoli rozchodzi się po kościach. Cena 2,5 tysiąca złotych mieści się w granicach przyzwoitości i nie budzi wśród graczy większych emocji. Jest również porównywalna z kartami graficznymi od Nvidii, przy zakupie których możecie otrzymać za darmo grę Hideo Kojimy – Death Stranding.

Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na oficjalne informacje. Jak sugerują kolejne plotki, Sony może zakręcić kranik przecieków, organizując konferencję już za kilka dni

Autorka: Maja Usagi

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top