Spider-Man w tym roku – Marvel’s Avengers otrzyma dodatek

Spider-Man na hamaku

Spider-Man do końca roku trafi do Marvel’s Avengers jako osobny dodatek.

Chociaż plany na więcej DLC do bohaterskiego tytułu dawały więcej nadziei niż okazało się w rzeczywistości, wreszcie mamy jakieś potwierdzenie od twórców. Spekulowałyśmy, że Spider-Man trafi do nas jako dodatek do Marvel’s Avengers w okolicach czerwca, a w sierpniu pojawi się Czarna Pantera. Ostatecznie jednak to właśnie bohater z Wakandy trafił do gry sierpniu, a na Człowieka-Pająka musimy jeszcze trochę poczekać.

Niemniej Scott Walters potwierdził w wywiadzie dla CBR, że to DLC trafi do nas jeszcze w 2021 roku. Jednak na razie nie będziemy o tym słyszeć, bo mamy skupić się na premierze War for Wakanda. Dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.

Aktualnie chcemy się skupić na Wakandzie, która jest kamieniem milowym na naszej roadmapie, którą udostępnialiśmy. Spider-Man cały czas był planowany na 2021 rok i to się nie zmieniło. Już wkrótce podzielimy się kolejnymi informacjami na ten temat.

Co ciekawe, dodatek o Spider-Manie trafi wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Dlaczego? Ponieważ to Sony jest właścicielem praw do postaci i warunkiem skorzystania z nich była ekskluzywność dodatku. Nie jest to może do końca fair, jednak łatwo możemy zgadnąć, że chodzi tu o pieniądze. Być może umowa na udostępnienie Spider-Mana szerszej grupie graczy była dla Cristal Dynamics nieopłacalna. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top