W ten weekend zagramy za darmo w Hood: Outlaws and Legends, TESO oraz I Am Bread

Postać z gry Hood Outlaws and Legends, dodatkowe gry za darmo to I Am Bread oraz The Elder Scrolls Online

Przez cały weekend możecie ściągnąć i pograć w trzy tytuły w ramach Free Play Days. Hood: Outlaws and Legends, TESO oraz I Am Bread są dostępne za darmo na Xboxa One i Xboxa Series X.

Microsoft co tydzień udostępnia darmowe gry w ramach Free Play Days.  Tym razem wszyscy posiadacze aktywnego Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Unltimate mogą pobrać na najbliższe dni trzy tytuły, W związku z tym za darmo otrzymacie Hood: Outlaws and Legends, The Elder Scrolls ONLINE – Tamriel Unlimited oraz I Am Bread. 

Hood: Outlaws & Legends – gra akcji od Sumo Digital. Wcielamy się w niej w banitów, którzy odbierają bogatym i dają biednym (jak tytuł wskazuje – w stylu Robin Hooda). Produkcja jest przeznaczona do zabawy wieloosobowej, podczas której dokonujemy napadów. Gracz wybiera jedną z dostępnych klas postaci, której umiejętności mocno wpływają na styl rozgrywki.

The Elder Scrolls ONLINE – Tamriel Unlimited – MMORPG od ZeniMax Online. Akcja przenosi gracza do świata na tysiąc lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Skyrimie. Głównym celem fabularnym jest pokonanie demonicznych sił, które przeszły do Cesarskiego Miasta z Otchłani i ponowne zdobycie stolicy. W związku z tym gracz może eksplorować kilka prowincji cesarstwa Tamriel. Dodatkowo można samodzielnie stworzyć swoją postać, wybierając jedna z dziesięciu ras i kilku klas.

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimired to kolejny tytuł za darmo.

I Am Bread – symulator bycia chlebem od Bossa Studios. Głównym zadaniem gracza jako kromki chleba jest wejście do tostera i zamienienie się w tosta. Chociaż brzmi to absurdalnie, to produkcja ma bardzo zaawansowany silnik fizyczny, dzięki czemu otoczenie reaguje bardzo realistycznie na jego działania. Dodatkowo produkcja wymaga sporo zręczności i wcale nie jest taka prosta, jak się może wydawać.

I Am Bread wydaje się niepozorne, jednak jest bardziej wymagające niż wygląa.

Usługa stale zmienia weekendową ofertę, w związku z tym w jej ramach mogliście już pograć między innymi w Dead by DaylightCzy korzystacie z darmowych weekendów w ramach Free Play Days? Jakie są Wasze doświadczenia?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top