Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords trafi na urządzenia mobilne!

Uwielbiany przez fanów Gwiezdnych Wojen (i nie tylko!) jeden z lepszych RPG-ów na świecie już za niedługo będzie dostępny również na telefonach.

Seria Knights of the Old Republic jest nie tyle kultowa, co wręcz ikoniczna w świecie gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wydarzenia przedstawione w obydwu częściach nadal rozpalają umysły oraz serca fanów starego porządku, który został swego czasu zaburzony przez Disneya. Nic więc dziwnego, że KOTOR-y doczekały się portu na urządzenia mobilne. 

Pierwsza część Star Wars: Knights of the Old Republic trafiła na iOS w 2013 roku, a rok później na Androida. W końcu nadszedł czas, by The Sith Lords zajęło miejsce tuż obok klasyków gier RPG, w które zagramy na telefonie.

Stara Republika jest szczególnym okresem w historii uniwersum Gwiezdnych Wojen, a przedstawione w grach wydarzenia były inspiracją do powstania chociażby wielkiego MMORPG-a Star Wars: The Old Republic (który jest nieustannie rozwijany), nie mówiąc o komiksach i książkach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Wojnach Mandaloriańskich, upadku Świątyni Jedi czy legendzie Revana chwytajcie za telefony. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords zadebiutuje na urządzeniach mobilnych już 18 grudnia 2020 roku w cenie 14,99 $. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top