Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge z nowym zwiastunem!

Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge

Znamy datę premiery oraz fragmenty rozgrywki nowej produkcji VR spod szyldu Star Wars!

Choć w Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge zagrają jedynie posiadacze gogli VR Oculus Quest, tak możliwym jest, że dzięki tej grze większa ilość osób skusi się na zakup wymaganego do rozgrywki gadżetu. 

Jak widzimy na zwiastunie, swoją przygodę zaczynamy na planecie Batuu, którą znamy chociażby z ostatniego dodatku do The Sims 4 – pisałyśmy o nim tutaj. Jesteśmy młodym mechanikiem droidów, niczym Anakin Skywalker z Mrocznego Widma. Wraz z dalszą rozgrywką, pomijając naprawianie wspomnianych robotów czy zwiedzanie świata, przyjdzie nam wdawać się w walkę a nawet będziemy dzierżyć miecz świetlny. Dla fanów uniwersum brzmi to co najmniej kusząco.

 

Oprawa graficzna nie jest z najwyższej półki, przez co można zakładać, że Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge jest skierowane głównie dla młodszych fanów, choć z drugiej strony tytuły z serii LEGO Star Wars ogrywają dużo starsi fascynaci uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa. Także wiek raczej nie powinien mieć większego znaczenia. O wszystkim jednak przekonamy się już niedługo.

Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge pojawi się w sklepach 19 listopada 2020 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top