Starward Industries ma już plany na dwie nowe gry po Niezwyciężonym

Kadr z gry The Invincible

Niezwyciężony już coraz bliżej premiery. Twórcy ogłosili, że nie spoczną na laurach po wydaniu wyczekiwanego RPG. W planach Starward Industries są już dwie nowe gry.

Nie da się odmówić The Invincible, czy też według polskiego tłumaczenia Niezwyciężonemu, że rozbudził wśród graczy ciekawość. Gra znajduje się obecnie na 42. miejscu światowej listy życzeń dla niewydanych produkcji, zaraz po Gothic 1: RemakeParalives. Niemniej od wishlistowych rywali różni się tym, że oparta jest na prozie Stanisława Lema. Okazuje się, że StarWard Industries planuje dalej korzystać z twórczości słynnego pisarza i wykorzystać jego dzieła, aby stworzyć dwie nowe gry. Oczywiście po debiucie z Niezwyciężonym.

Kolejne tytuły Starward Industries oparte na prozie Stanisława Lema wydają się o tyle niezagrożone, że w styczniu studio podpisało umowę ze spadkobiercą twórczości autora. Według niej firma ma wyłączność na tworzenie gier opartych na tworach pisarza aż do 2028 roku.

Obie produkcje wystartują w tym samym czasie. Na ten moment niewiele o nich wiadomo. Prezes firmy, Marek Markuszewski, przyznał, że akcja jednej z gier rozegra się w atompunkowym uniwersum. Druga zaś, w zamian za mniejszy rozmach, powinna ukazać się jako pierwsza.

Przypominamy, że gra ukaże się z polską lokalizacją już 6 listopada 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Naszą recenzję z ogrywania dema The Invincible możecie przeczytać tutaj. Więcej szczegółów znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Scroll to Top