Stranded Deep za darmo w Epic Games Store

rozbitek bezludna wyspa stranded deep za darmo

Epic Games Store powoli kończy świętowanie. Dziś do godziny 17 możecie odebrać Stranded Deep za darmo.

Stranded Deep za darmo to dla wielu osób dobra cena za tę produkcję. Od premiery na PlayStation 4 i Xboksa One w kwietniu 2020 roku gra zdążyła zebrać mieszane opinie. Dla użytkowników komputerów osobistych dostępna jest wersja z wczesnego dostępu. Do premiery pełnej gry na tę platformę zostało jeszcze kilka miesięcy, a prace nad nią ciągle trwają. To również może przekładać się na publikowane dotąd w sieci recenzje. 

Oferowana dziś przez Epic Games Store darmowa gra jest survivalem. Wcielamy się w rozbitka próbującego przeżyć na niebezpiecznej wyspie. Podstawą przetrwania jest zbieranie surowców, zarówno z lądu, jak i z wodnych głębin. Mapa generowana jest losowo z każdą nową rozgrywką. Wraz z tym zmianie ulega również rozmieszczenie przydatnych dla nas materiałów. Równie ważną rolę odgrywa crafting i wymaga od gracza samodzielnego myślenia i kombinowania. 

Przetrwanie wymaga dbania o podstawowe potrzeby jak picie i jedzenie, które również nie zawsze działają korzystnie na organizm. Co więcej, bohaterowi grozi chłód w nocy albo upały za dnia. Należy również uważać na sztormy nawiedzające wyspę oraz dziką przyrodę (np. rekiny). 

Warto również pobrać Stranded Deep za darmo choćby dlatego, że umożliwia grę ze znajomymi. Poza trybem jednoosobowym możemy także skorzystać z funkcji udostępnienia swojego ekranu na odległość. Niestety gra oferuje rozgrywkę dla maksymalnie dwuosobowych drużyn.

Stranded Deep za darmo będzie dostępny jedynie do 16:59 w dniu dzisiejszym na platformie Epic Games Store. Jeśli firma nie przygotowała żadnych niespodzianek, to o godzinie 17 powinna udostępnić bezpłatnie karciankę z elementami roguelike’a i RPG – Solitairica.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top