Activision Blizzard rządzi na giełdzie. Firma odnosi kolejne sukcesy

mobbing molestowanie Activision Blizzard

Dzięki stałemu poziomowi jakości wytwórnia Activision Blizzard notuje rekord wartości na giełdzie. 

Dzięki świetnym nowościom marka Activision Blizzard ma się lepiej niż kiedykolwiek. Ich gry zgarniają bardzo dobre oceny i biją rekordy sprzedaży.

Nowe Call od Duty: Black Ops Cold War utrzymuje wysoką sprzedaż i wciąż zdobywa zadowalające recenzje. Może to dziwić w obliczu natarczywych reklam gry w innych odsłonach serii, na które skarżyli się gracze. Do wzrostu notowań na giełdzie przyczynił się także (co prawda chwilowy, ale jednak) tytuł Najlepiej Sprzedającej się gry wszechczasów na komputery – World of Warcraft: Shadowlands.

28 grudnia 2020 roku giełda zanotowała rekordową wycenę akcji spółki. Szczegóły przedstawiamy na wykresie poniżej.

Źródło: ppe.pl

Oznacza to, że w dniu 28 grudnia wartość akcji Activision Blizzard wynosiła 91,79 dolarów. Prognozy są całkiem przyjemne. Spółka oczekuje zysku w wysokości 7,76 miliarda dolarów, a tym samym pobicia rekordu z 2018 roku. Wtedy przychód wynosił 7,5 miliarda dolarów. 

Środowisko gamingowe spekuluje, że wraz ze zbliżającym się BlizzConem i nowymi ogłoszeniami ze strony Blizzarda wartość akcji firmy może wzrosnąć. Activision także pracuje nad nowymi grami. Zapowiada się więc na kolejne sukcesy spółki.

Czego oczekujecie po Overwatch 2? Co najchętniej zobaczylibyście w kolejnych dodatkach do serii World of Warcraft? Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top