Sukces Ghostrunnera

Sukces Ghostrunnera

W zaledwie kilka dni od premiery Ghostrunner może poszczycić się wielką popularnością na Steamie.

Polski wydawca gry, All in! Games oraz studio One More Level mają co świętować. Ich najnowszy produkt zachwycił graczy, którzy na platformie Valve nie szczędzą pozytywnych komentarzy, dzięki czemu Ghostrunner uplasował się wysoko na liście globalnych bestsellerów.

Na dzień 29 października 2020 roku zajmuje on 4 miejsce w rankingu, wyprzedzając tym samym Baldur’s Gate 3 oraz… Cyberpunka 2077, o którym pisałyśmy tutaj.

Całą sprawę komentuje dyrektor generalny All in! Games, Piotr Żygadło:

Dzień rozpoczęcia działalności, wejścia na GPW i premiera Ghostrunnera – to trzy najważniejsze daty dla All in! Games. Długo czekaliśmy na ten moment, gdy pełna wersja gry trafi do graczy i na pewno się nie zawiedliśmy. Reakcje rynku przekroczyły nasze oczekiwania i wierzymy, że ten debiut otwiera nowy rozdział w historii istnienia naszej spółki. Według wstępnych szacunków już pierwszego dnia od rozpoczęcia sprzedaży zwrócił się z dużą nawiązką koszt produkcji wynoszący 2,5 mln euro, więc możemy uznać premierę za niezwykle udaną.

Mamy szczerą nadzieję, że ten ogromny sukces będzie swoistym początkiem dla nowych gier od All in! Games i One More Level. W końcu nic tak nie cieszy jak sukcesy rodzimych produkcji.

Media bardzo ciepło przyjęły ten tytuł, o czym świadczą bardzo pozytywne recenzje, a gracze ruszyli do zakupów i już zaczęli przygodę w cyberpunkowym świecie. Jako właściciele marki Ghostrunner, jesteśmy dumni, że wspólnie z twórcami z One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks, a także naszym partnerem wydawniczym, 505 Games, udało się stworzyć produkt, który ma szansę zyskać światową renomę. Wierzymy, że będzie to największy polski sukces od premiery Wiedźmina 

– dodał Piotr Żygadło.

Szczegółowe wyniki sprzedażowe Ghostrunnera będą opublikowane na przełomie listopada oraz grudnia, w których zostaną uwzględnione również kopie zakupione na konsole.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top