Syberia 1 i 2 za darmo na GOG.com

Syberia 1 i 2 za darmo w GOG.com, na grafice w sepii po lewej bohaterka gry w kucyku i jasnobeżowej kurtce, po prawej w oddali zarysy budynków, w górnym prawym roku logo sklepu GOG z literami g o g

Lubicie dostawać gry? Doskonale się składa. GOG.com przygotował dla graczy nie lada ofertę: Syberia 1 i 2 do wzięcia za darmo!

Jeśli nie graliście nigdy w tego kultowego point-and-clicka, macie teraz świetną okazję. Syberia 1 i 2 są do wzięcia za darmo na GOG-u. Co trzeba zrobić, żeby przypisać gry do swojego konta? Wystarczy wejść w wyżej zaznaczony na fioletowo link, zalogować się na platformę oraz kliknąć zielony button. Co ważne: spieszcie się, ponieważ oferta jest ograniczona czasowo do 17 lipca do godziny 15:00!

Warto przy tym pamiętać, że w maju przyszło nam wszystkim pożegnać twórcę tej kultowej serii. Benoit Sokal zmarł mając 66 lat. Nie zdążył zakończyć prac nad kolejną odsłoną gry – Syberia: The World Before. Mimo odejścia Sokala, The World Before ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Od czego zaczynamy tę ekscytującą przygodę?

W Syberii, której recenzją możemy się wszem i wobec pochwalić, wcielamy się w Kate Walker – prawniczkę z Nowego Jorku. W pewnym momencie zostaje ona wynajęta przez koncern zabawkowy do pomocy przy finalizacji transakcji pewnej fabryki. Cała sprawa komplikuje się jednak, gdy okazuje się, że właścicielka tejże nie żyje, a właściciel znajduje się obecnie w Rosji. I to nie przypadkiem, ponieważ poszukuje tam wyspy, na której, rzekomo do tej pory, żyją mamuty.

Może to nie przypadek, że GOG rozdaje właśnie dwie pierwsze części tej kultowej serii. Do tej pory gracze uważają je za najlepsze, jakie kiedykolwiek zostały wydane. Przy okazji nadchodzącej premiery The World Before zewsząd docierają do nas głosy, że fani tych tytułów mają dużo wątpliwości co do dwóch powstałych osi czasowych. Czy wielbiciele gier w głównej postaci nadal będą widzieli tę samą ukochaną Kate? A może czwarta odsłona za bardzo wszystko skomplikuje oraz podzieli fandom?

Przekonamy się już wkrótce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top