Tak wygląda życie w stylu eko! Zwiastun The Sims 4: Eco Lifestyle

Simowie będą mogli porządnie zadbać o środowisko… lub przyczynić się do negatywnych zmian klimatycznych. Jak w prawdziwym życiu!Cóż byłby to za koniec dziesięciolecia bez nowego dodatku do Simsów?

Już 5 czerwca Maxis zaprosi fanów serii do eksplorowania nowego miasteczka – Evergeen Harbor, w którym Simowie będą mogli korzystać z uroków życia w zgodzie z naturą. Eco Lifestyle pozwoli na używanie alternatywnych źródeł energii jak panele słoneczne i turbiny wiatrowe, aktywny recykling (gracz będzie mógł samodzielnie przerobić stare materiały na m.in. nowe meble) oraz własne uprawy.

Dodatek wprowadza również rozbudowaną społeczność, w ramach której będziemy wspólnie pracować nad ekologicznym rozwojem miasta. Jednym z jego elementów będzie “Tablica Wyborcza Wspólnoty”, na której w każdym tygodniu znajdziemy specjalne zadania mające na celu dbanie o środowisko.

Pojawią się również nowe ścieżki kariery, związane z ekologią.Premiera dodatku Eco Lifestyle już za niecały miesiąc, zarówno w wersji PC, jak i na konsole.


Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top