5 gier z serii Anomaly za darmo!


Wystarczy tylko zapisać się do newslettera.11 bit studios zaproponowało graczom bardzo dobry deal pakiet pięciu gier z serii Anomaly w zamian za zapis do newslettera. Takiej oferty jeszcze nie było – nawet przy najbardziej korzystnej promocji na Steamie.

Wystarczy, że wejdziecie na tę stronę, zapiszecie się do newslettera 11 bit studios, potwierdzicie go… i voila! W kolejnym mailu otrzymacie klucz do odbioru darmowego pakietu 5 gier w serwisie Steam. 

W pakiecie Anomaly Game Collection znajdują się:
  • Anomaly: Warzone Earth
  • Anomaly Warzone Earth Mobile Campaign
  • Anomaly Korea
  • Anomaly 2
  • Anomaly Defenders
Seria Anomaly to pięć strategii czasu rzeczywistego w odwróconym trybie tower defense, w których zamiast bronić się przed atakującymi, przejmujemy nad nimi kontrolę. Nie mamy jednak bezpośredniego wpływu na pojazdy w konwoju, a jedynie ustalamy drogę, którą mają podążać.
W wersji na Windowsa, OX X i Xbox 350 kontrolujemy działania dowódcy – głównego bohatera, który m.in. ma możliwość zbierania paczek z umiejętnościami, mogącymi wspomóc konwój. Odsłony gry na Androida i iOs niestety nie posiadają tego elementu rozgrywki.  

Gry z cyklu Anomaly doczekały się bardzo przychylnych opinii zarówno ze strony krytyków, jak i graczy, zaś 11 bit studios jest obecnie najbardziej kojarzone z grami takimi jak Frostpunk i Children of Morta.

Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top