Death Coming za darmo w Epic Games Store

Epic Games zaprasza do sięgnięcia po następny darmowy tytuł.W czwartek Epic Games udostępniło kolejny tytuł za darmo. Tym razem padło na przyjemną grę z gatunku indieDeath Coming. Produkcja od czasu swojej premiery zebrała sporą liczbę pozytywnych opinii i cieszy się dobrą renomą wśród graczy. 

Aby pobrać grę na swój komputer, użytkownicy platformy Epic Games zostają poproszeni o ustawienie dwuetapowej weryfikacji konta. Jest to dodatkowo zachęta, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko utraty konta. 

Death Coming, wypuszczony przez NexT Studio w 2017 roku na konsole, komputery i urządzenia mobilne, to nieliniowa gra logiczna, gdzie wcielamy się w śmierć. Naszym najważniejszym zadaniem jest podróżowanie po lokacjach i zbieranie dusz, pojawiających się po śmierci postaci w wypadkach. Sam pomysł był na tyle nietypowy i mało spotykany, a do tego ciekawie zrealizowany, że produkcji udało się pozytywnie zaskoczyć graczy.

Gra dostępna jest za darmo do 14.05 do godziny 16:59. Minutę później zastąpi ją tajemnicza gra z zagadkami – Epic Games Store nie ujawniło jeszcze tytułu.

Autorka: Uranowa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top