Wyciekły zrzuty ekranu z The Crew: Orlando

The Crew Orlando wyciek - pierwsze informacje - screenshot z gry, niebieski samochód wyścigowy

Na Reddicie nastąpił wyciek danych o The Crew: Orlando – mamy pierwsze informacje. To kilka screenshotów z prawdopodobnie nowej części wieloosobowej ściganki.

Nie sposób określić dokładnie, czy leaki są zmorą deweloperów, czy wręcz przeciwnie. Czasem twórcy za ich pomocą pilnują, żeby o ich grach nieustannie mówiono. Innym razem zupełnym przypadkiem wycieknie coś ważnego, co miało pozostać tajemnicą. Okazjonalnie zdarzają się duże wycieki, jak na przykład ostatni leak z serwerów GeForce Now. Innym razem na jaw wychodzi tylko kilka zrzutów ekranu, co również potrafi poruszyć fanów. Tym razem okazało się, że podobno trwają już prace nad nową częścią cyklu popularnych gier wyścigowych. Wyciek nastąpił na Reddicie – pierwsze informacje były takie, że opublikowano tam screenshoty z The Crew: Orlando.

Zrobił to dataminer ukrywający się pod pseudonimem RacingGameGuru0300. Są one już usunięte z oryginalnego posta, ale chwila wystarczyła, by zaczęły krążyć po Internecie. Dodatkowo post zawierał informację o domniemanym miejscu akcji nowości. Miałyby to być Hawaje, a sama gra być może dostanie tryb battle royale. Co więcej, informację potwierdził na Twitterze Tom Henderson, znany i dość pewny leaker:

Na początku Orlando miało być DLC do poprzedniej części gry, jednak okazuje się, że jednak będzie to zupełna nowość. Gra ma mieć nowy silnik jazdy. Na razie nie wiadomo nic o dacie premiery, pozycja jest jeszcze w wersji pre-alpha. Jednocześnie deweloperzy cały czas rozwijają The Crew 2. Zapewne więc oficjalne informacje o kolejnej odsłonie serii trafią do nas w odpowiednim czasie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top