The Sims 4: Industrialny Loft – szczegóły kolekcji

The Sims 4 Industrialny Loft szczegóły

Nowa kolekcja The sims 4: Industrialny Loft pojawi się w sprzedaży już jutro, więc dziś przedstawiamy Wam szczegóły i podstawowe informacje dotyczące jej wydania.

Recenzowane przez nas niedawno The Sims 4: Wiejska sielanka to nie koniec letnich atrakcji, które Electronic Arts przygotowało dla fanów serii The Sims. Kilka dni temu podczas transmisji Inside Maxis ujawniono szczegóły dotyczące nowej kolekcji The Sims 4: Industrialny Loft. Jej premiera nastąpi już jutro, 26 sierpnia 2021 roku. Twórcy przyznają, że inspirację czerpali głównie z nowojorskiego Brooklynu. Zdjęcia z gry, prezentowane poniżej, przywodzą na myśl wnętrza rodem z amerykańskich filmów i seriali. Gracze będą więc mogli poczuć się poniekąd jak reżyserowie ich ulubionych sitcomów.

grupa osób stoi w pomieszczeniu urządzonym w industrialnym stylu

Industrialny Loft – najważniejsze informacje

Najnowsza kolekcja do The Sims 4 pozwoli na zabawę pofabryczną architekturą. Zainspiruj się pięknem niewykończonych detali designu i surowych materiałów. Pokaż światu, że to, co na pozór niekompletne, wciąż może robić wrażenie. 

Ogromne okna, modne drewniane belki i konstrukcje ze stali pozwolą nadać pomieszczeniom unikalnego charakteru. Podbijesz go także dzięki możliwości łączenia koła, siatki i ostrych kątów. Wszystko, co pozornie brzydkie i nieatrakcyjne, może pomóc w stworzeniu pięknego industrialnego wnętrza.

Odkryte instalacje, rury, metaliczne otwory wentylacyjne i podwójne drzwi przesuwne sprawiają, że nowoczesność łączy się z historią nowojorskiego Brooklynu. 

grupa osób siedzi przy stole, w tle okna z fantazyjną oprawą, klimat industrialny

Kolekcje to rodzaj najmniejszego rozszerzenia dla serii The Sims 4. Dzielą się na cztery kategorie: meble, ubrania, rozgrywka oraz elementy trybu budowania. Te oznaczone żółtym kolorem, jak Industrialny Loft, dotyczą wyposażenia domu.

Co więcej, biorąc pod uwagę tempo wypuszczania przez EA kolejnych niespodzianek, możliwe, że Industrialny Loft nie będzie ostatnią atrakcją dla fanów w tym roku. Wiele osób zastanawia się jednak, czy wzmożony wzrost prac nad dodatkami do The Sims 4 nie jest jednak złym znakiem. W końcu od dawna nie słyszeliśmy nic nowego o kontynuacji serii, czyli The Sims 5. Czas pokaże, czy Electronic Arts stawia jednak mocno

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top