Tomb Raider Reloaded – nowa gra o Larze Croft zmierza na urządzenia mobilne

Lara Croft z pistoletami

Opublikowano zwiastun najnowszej produkcji ze słynną panią archeolog w roli głównej. Ku niezadowoleniu fanów – będzie to aplikacja mobilna.

 

Seria Tomb Raider zyskała już status kultowej. Jej początki sięgają 1996 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością aż do teraz. Bardzo ciepło przyjęto też reboot przygód Lary, wydany przez Square Enix, którego ostatnią część stanowi Shadow of the Tomb Raider z 2018 roku.

Informacja o tym, że kolejny Tomb Raider nie będzie pełnoprawną kontynuacją, a produkcją mobilną, rozczarowała fanów. Ma nosić tytuł Tomb Raider Reloaded i zadebiutuje w 2021 roku. Zwiastun sugeruje, że nacisk zostanie położony na elementy zręcznościowe. Oprawę graficzną utrzymano w nieco kreskówkowym stylu, a przeciwnicy stający na drodze pani archeolog to wilki, pająki, golemy i dinozaury, co najpewniej stanowi ukłon w stronę pierwszych gier z serii.

Tomb Raider Reloaded jest dziełem współpracy Emerald City Games i Square Enix. Gra będzie dostępna za darmo, ale najprawdopodobniej możemy spodziewać się miktopłatności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top