Tomb Raider Ultimate Experience – o co chodzi?

Nadchodzi niespodzianka od Square Enix!


Choć aktualnie brak oficjalnych informacji, to gracze zauważyli rejestrację tajemniczego znaku towarowego przez firmę Square Enix. Co może to zwiastować? 

Niecałe dwa lata temu na rynku pojawiła się gra Shadow of the Tomb Raider, będąca zakończeniem najnowszej serii o przygodach Lary Croft. Studio jednak nie planuje rozstawać się z przygodami młodej pani archeolog, aktualnie jednak nie wiadomo, na kiedy zaplanowane jest wydanie nowej części. Jako podpowiedź gracze traktują zarejestrowanie znaku towarowego Tomb Raider Ultimate Experience (w skrócie T.R.U.E.), na chwilę obecną nie wiadomo jednak nawet, na jakie platformy planowane jest wydanie produkcji. 

W Internecie znaleźć można wiele spekulacji na temat nadchodzącego projektu. Najbardziej prawdopodobne wydają się jednak rozważania wskazujące na remastery Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider na PlayStation 5 i Xbox Series X.  

Rise of the Tomb Raider jest aktualnie dostępny w PS Plus, nie należy też zapominać, że obie konsole nowej generacji posiadać będą wsteczną kompatybilność. Jeśli pakiet przygód Lary Croft miałby pojawić się na next-geny, to musiałby zawierać ulepszenia rozgrywki. 

Autorka: CherryPie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top