Zapowiedź Don’t Starve: Newhome

Kto nigdy nie był sfrustrowany, że nie udało mu się przeżyć nawet do zimy, ręka w górę! 

Chyba większość z nas grała albo gra w Don’t Starve. Gra ukazała się w 2013 roku, ale dzięki ciekawej grafice nie zestarzała się ani trochę.
 
W 2016 roku twórcy gry zaproponowali fanom nie lada gratkę – Don’t Starve Together, wersję gry, która umożliwia wspólne granie przez sieć. Dzięki temu i rozbudowanej społeczności, która tworzy coraz to nowe mody, gra jest popularna do dziś.
 
Znów minęło kilka lat i znów ze strony firmy produkującej ten tytuł pojawiła się zapowiedź czegoś nowego. Don’t Starve: Newhome ma być darmową wersją gry na urządzenia mobilne, która będzie rozwijać koncepcje swoich poprzedników: a więc czeka nas dużo survivalu, tworzenia rzeczy z innych rzeczy, a w tym podobno nowych przeciwników i możliwość budowania domów.
 
Nic nie wiadomo o dacie premiery nowej propozycji firmy Tencent, natomiast ogłoszono, że niedługo mają rozpocząć się beta-testy gry. Gdyby ktoś był zainteresowany, na tej stronie producenci udostępnili formularz zgłoszeniowy dla chętnych. Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie, podać maila i system, na którym pracuje telefon.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top