Train Station Renovation w promocji!


PlayWay S.A. wraz z Live Motion Games przecenia grę aż o 20%!Symulatory typu House Flipper czy Cooking Simulator od lat odnoszą sukcesy i znajdują swoich fanów. Czy znajdzie się coś dla wielbicieli pociągów? Owszem! Jeszcze tylko przez kilkadziesiąt godzin możemy zakupić Train Station Renovation 20% taniej na Steam. Cena obniżona jest z 53,99 zł na 43,19 zł.

Ta symulacyjna produkcja dla jednego gracza skupia się wokół opuszczonych i zniszczonych stacji kolejowych i zapomnianych pociągów. Swoją przygodę zaczynamy od małych, wiejskich dworców, a kończymy na olbrzymich stacjach w metropoliach. Live Motion Games oferuje nam dziesięć map, na których możemy nauczyć się przeróżnych mechanik. Jeśli jesteśmy fanami przechodzenia gry na 100%, gra może okazać się dosyć trudna do przejścia, ale nie niemożliwa. W grze zaimplementowano ekonomię, która zwraca uwagę nawet na takie szczegóły jak segregacja śmieci, a twórcy deklarują rozwój gry i słuchanie propozycji graczy.

Gra od 1 października 2020 roku, czyli daty wydania gry, zebrała bardzo pozytywne opinie wśród graczy, do tego obsługuje aż dwadzieścia jeden języków, w tym polski!

Autorka: Rithil

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top