W Trials Fusion także zagracie za darmo

Kadr z gry Trials Fusion

Kolejna gra może trafić do waszej kolekcji zupełnie bez opłat. Trials Fusion pobierzecie za darmo poprzez japońskie Ubisoft Store.

Użytkownicy komputerów osobistych mogą się już cieszyć grą Far Cry 3, ale to nie koniec darmowych prezentów, które przygotowała francuska firma. Ubisoft, także za darmo, oferuje grę zręcznościową Trials Fusion. Chociaż ta oferta jest głównie adresowana do mieszkańców Japonii, to skorzystać mogą z niej również Europejczycy. Z promocji z pewnością ucieszą się fani tej serii.

Haczyk jednak w tym, że darmowe Trials Fusion przypiszemy do swojego konta wyłącznie poprzez tryb mobilny Ubisoft Store lub przy użyciu telefonu. Podobnie jak w przypadku Far Cry 3 oferta dostępna jest jedynie na komputerach osobistych. Miejcie to na uwadze i skorzystajcie z tego odnośnika, aby zacząć zabawę.

Trials Fusion to już czwarta odsłona cyklu gier zręcznościowych z motocyklami enduro w roli głównej. Podobnie jak w poprzednich częściach wcielamy się w postać kaskadera specjalizującego się w widowiskowych akrobacjach na motocyklu. W tej odsłonie serii akcja została umieszczona w świecie z przyszłości. Główny bohater natknie się na przeszkody w postaci szeregu futurystycznych torów, na których łatwo o bolesny upadek. Twórcy jednak zadbali, by przeszkody odznaczały się dużym zróżnicowaniem oraz wieloma zaskakującymi elementami. Formuła rozgrywki jest w teorii całkiem prosta. Naszym zadaniem jest pokierowanie bohaterem tak, aby dotarł cały i zdrowy do mety. Dodatkowe punkty dostaniemy za efektowne sztuczki i akrobacje. W zależności od trybu gry będziemy musieli zmieścić się w limicie czasowym albo uzyskać odpowiednią liczbę punktów.  Gra zawiera także funkcję interakcji z jej mobilną wersją, czyli Trials Frontier.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top