Twórcy gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 omawiają narrację i fragmenty rozgrywki

Grafika z gry Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

Nowe wieści na temat produkcji Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 – zobaczcie fragmenty gameplayu omówione przez deweloperów. 

Od pierwszych zapowiedzi tej produkcji minęły już lata. Ostatnio poznaliśmy przybliżoną datę premiery, a teraz twórcy gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2  podzielili się obszernym materiałem wideo. Na filmiku twórcy omówią istotne dla rozgrywki szczegóły.

Najnowszy materiał skupił się na dwóch elementach produkcji, czyli narracji oraz elementach RPG. Wygląda na to, że gra zaoferuje ciekawą mechanikę. Mianowicie protagonista Phyre  posiada wewnątrz siebie drugiego wampira o imieniu Fabien. Podczas zabawy usłyszymy drugi głos, a fabuła wyjaśni genezę tej dziwnej symbiozy. Ma być to ciekawe zderzenie Starszego Wampira z krwiopijcą ze współczesności. Tym samym twórcy mają zaoferować nam „historię dwóch postaci”. 

Wróćmy jednak do głównego bohatera. Będziemy w stanie wybrać płeć, klan oraz strój Phyre. Sam protagonista (lub protagonistka) spał przez sto lat i obudził się we współczesności lub niedalekiej przyszłości w Seattle. Wcielimy się w doświadczonego łowcę, który doskonale zna się na tym, co robi. Wygląda na to, że w gruncie rzeczy otrzymamy klasyczną grę RPG z rozwojem postaci. Oczywiście produkcja wciąż znajduje się w fazie alfa, więc jeszcze dużo może się zmienić.

Premiera gry Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 została wyznaczona na jesień 2024 roku. Produkcja ma trafić na komputery osobiste oraz konsole Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Z kolei poniżej znajdziecie obszerny materiał wideo od twórców.

Czekacie na premierę?

Scroll to Top