Ultimate Epic Battle Simulator za darmo na Steam

Ultimate Epic Battle Simulator screen z gry wojsko

Jeszcze tylko przez dwa dni Ultimate Epic Battle Simulator będzie dostępny za darmo w sklepie Steam.

W sklepie Steam pojawiła się nie lada gratka dla fanów bijatyk i symulatorów. Jeszcze przez dwa dni można za darmo przypisać do swojego konta grę Ultimate Epic Battle Simulator. Za stworzenie gry odpowiada studio Brilliant Game, które zadebiutowało nią na rynku i na “dzień dobry” zgarnęło wiele pozytywnych opinii. 

Ultimate Epic Battle Simulator umożliwia symulowanie ogromnych bitew, w których udział mogą brać nawet dziesiątki tysięcy jednostek wojskowych. Gracz może wybierać nie tylko spośród Persów, Spartańczyków czy średniowiecznych rycerzy, lecz także orków, trolli i innych postaci. Dostępna jest nawet armia Świętych Mikołajów lub pingwinów. Każdy rodzaj wojownika ma przypisane specyficzne cechy, które mogą mu zapewnić przewagę na polu walki.

Co więcej, każda bitwa może rozegrać się w innym środowisku – od pustynnych prerii, przez zielone łąki, po tereny pokryte śniegiem i pasma górskie. Przebieg walk można obserwować z różnych perspektyw, co umożliwia lepsze planowanie kolejnych ruchów.

Twórcy rekomendują, aby wojska liczyły sobie maksymalnie dziesięć tysięcy wojowników. Posiadacze mocniejszego sprzętu mogą jednak zaryzykować z większą liczebnością oddziałów. 

Ultimate Epic Battle Simulator będzie dostępny za darmo jedynie do 1 lutego do godziny 19:00. Gra została wydana w 2017 roku na komputery osobiste i wyróżnia się dynamicznym systemem oświetlenia, dopasowanym soundtrackiem i realistycznymi okrzykami wojowników. Gracze chwalą sobie także nietuzinkowy humor, objawiający się głównie w postaci wyglądu wojowników – na przykład wspomnianych pingwinów czy kur. Można również przekonać się, czy średniowieczna piechota dałaby radę żołnierzom z frontu II Wojny Światowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top