Pierwsze rozszerzenie do Immortals Fenyx Rising jest już dostępne!

DLC Immortals Fenyx Rising – screen z gry

Deweloperzy nie próżnują – udostępnili już pierwsze fabularne DLC do Immortals Fenyx Rising oraz demo gry do wypróbowania.

O greckiej grze od Ubisoftu pisałyśmy przy okazji crossovera z netfliksowym serialem Blood of Zeus. Deweloperzy udostępnili wtedy nowe zadanie i przedmioty wizualnie nawiązujące do produkcji Netfliksa. Pod koniec stycznia pojawiło się zapowiadane DLC do Immortals Fenyx Rising. W tym tygodniu właściwie bez wcześniejszej zapowiedzi twórcy na dwie platformy wrzucili też demo Immortals Fenyx Rising. Na razie gracze mogą wypróbować grę tylko na konsolach PlayStation i Microsoftu. Nie wiadomo jeszcze, co z PC i Switchem. Pełna wersja jest dostępna na tych platformach, wydaje się więc możliwe, że w końcu darmowy wstęp pojawi się i tam. Najprawdopodobniej Ubisoft chciał nakręcić promocję, jako że gra wyszła w grudniu i łatwo było ją przegapić. Bez wątpienia darmowa zajawka to sprawdzony sposób na skuteczne zwrócenie uwagi.

Akcję gry osadzono w starożytnej Grecji. Widać w niej podobne mechaniki i sposób poruszania się postaci jak w recenzowanym przez nas Assassin’s Creed Odyssey, jednak fabuła i grafika odróżniają ją całkowicie. Przede wszystkim historia jest mniej poważna, a bardziej bajkowa. Jeśli więc ktoś szuka przykładów na autotematyzm, na pewno znajdzie kilka nader ciekawych nawiązań. Twórcy opublikowali dwa zwiastuny, które możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli jesteście zainteresowani wypróbowaniem Immortals Fenyx Rising w zaciszu swojego mieszkania, możecie zajrzeć do PlayStationStore albo na stronę Microsoftu – oczywiście w zależności od posiadanego sprzętu.  To co, zdecydujecie się? Czy może już gracie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top